08.09.2015, 18:00

Як правильно вибрати весільні квіти

Квіти доповнюють або зовсім замінюють слова, любовні зізнання, пом'якшують смуток, невдачі, розставання, висловлюють повагу і доводять почуття однієї людини по відношенню до іншого. 
Як вибрати квіти в подарунок? Як вибрати букет нареченої до весілля?
І ще кілька слів про мову квітів. Кажуть, квіти - найкращий подарунок на всі часи. Такий подарунок навряд чи здатний викликати здивування кшталт «А навіщо мені це потрібно?» І тим більше байдужість. І скільки б не говорили, що цей подарунок банальний, його все одно дарували, дарують і будуть дарувати коханим і близьким. А також всім жінкам. А якщо ще опанувати мистецтвом правильного вибору і підношення квітів в якості подарунка, то це ніяк не буде сприйнято, як щось «банальне».

Всі жінки, особливо молоді дівчата, впевнені, що квіти, подаровані людиною із щирим почуттям, будуть стояти дуже довго. І щоб вони дійсно радували володаря як мінімум один тиждень, слід дуже уважно ставитися до вибору квітів.

Як обрати весільні аксесуари: поради рівненського стиліста

Отже, якщо вам потрібно купити квіти на ваше весілля, скористайтеся нашими порадами:

1. Найголовніше, що треба керуватися при виборі квітів, - це смаки і переваги людини, якій ви підбираєте букет.

2. Молодим дівчатам підходять квіти світлих пастельних тонів: білі, рожеві, кремові, блакитні, бузкові. Їм не прийнято дарувати яскраво-червоні квіти. Солідним дамам прийнято дарувати квіти глибоких насичених тонів - бордові, жовті, лілові і сині.

3. Чоловікам прийнято дарувати довгі квіти. Маленький букетик конвалій у міцній чоловічій руці, погодьтеся, буде виглядати досить комічно. Букет, призначений чоловікові, вертикально витягнутий, в ньому обов'язково повинна відчуватися напруженість форм і ліній. Жіночі букети, навпаки, мають більш округлу форму, включаючи невеликі квіти пастельних тонів. Чоловіки не дарують один одному фіалки. Не прийнято, що б жінка дарувала квіти чоловікові, за винятком випадків, коли чоловік набагато старший або є іменинником або ювіляром.

4. Якщо на кінчиках пелюсток є темна смужка, то, швидше за все, квіти стоять уже давно. Якщо явні дефекти є у центральних пелюсток, то з великою часткою ймовірності квіти засохнуть вже через день.

5. Пробуйте бутони квітів на дотик. Вони повинні бути твердими.

6. Зверніть увагу на зріз стебла. Якщо він світлий - квіти зрізані недавно і простоять довго.

7. Вибираючи квітку, візьміть її за кінчик ніжки. Якщо квітка сильно «нахиляється», значить у неї знесилене стебло, і квітка вже в'яне.

8. Квіти з короткими і товстими ніжками «п'ють» більше води і, відповідно, довше стоять.

9. Звертайте увагу на температуру повітря, де ви купуєте квіти. У приміщенні може бути занадто холодно або дуже жарко. І після різкої зміни температури кімнатна квітка може зів'янути швидше. Для довгого зберігання більшості квітів підходить температура 4-8 ° С.

Де рівнянкам обрати весільну сукню своєї мрії

10. Для того щоб квітам було комфортно, і вони довго стояли, потрібно зовсім небагато - відносний холод, чистота і правильна підрізка стебел.

11. З обережністю купуйте готові букети та кошики. У них часто вкладають те, що, як правило, йде на смітник - квітки зі зламаними ніжками, обрізки нижніх гілок аспарагуса, дрібні гілочки гіпсофіли і т.д.

12. Ніколи не беріть троянди, хризантеми та гвоздики неприродного синього, зеленого, яскраво-оранжевого кольору.