23.09.2015, 17:15

Досьє на заступницю Держгеокадастру на Рівненщині Світлану Богатирчук-Кривко

До сьогоднішнього дня Світлана Кирилівна працювала затупником начальника Головного управління Держгеокадастру в Рівненській області.
Також Світлана Богатирчук-Кривко член делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, депутат Рівнеради.

"З Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру звільнено 10 керівників – начальників та заступників начальників територіальних органів Держгеокадастру. Причини звільнення – неналежне виконання своїх обов’язків та невідповідність зайнятій посаді.

Досьє на Світлану Богатирчук-Кривко

Звільнення торкнулись заступників та перших заступників начальників головних управлінь, на половину з них були покладені повноваження виконуючих обов’язки керівника. Свої посади втратили в. о. начальників головних управлінь Держгеокадастру у Рівненській, Сумській, Запорізькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Харківській областях.", - йдеться у повідомленні.

Головна «земельниця» Рівненщини Світлана Богатирчук-Кривко розповіла про причини звільнення

Світлана Богатирчук-Кривко своє звільнення пояснює своєрідною формою протесту.

- Я написала заяву про звільнення. Це - форма протесту проти зневажливого ставлення до галузі та людей, які там працюють. Що буду робити далі, ще не знаю. Перш за все відпочину, так як вже 1, 5 року була без відпустки.