13.10.2015, 16:30

Рівненські дзюдоїстки на Чемпіонаті України здобули два золота

Дзюдоїстки з Рівного показали вагомі результати на Чемпіонаті України з дзюдо, який нещодавно пройшов у Києві. В активі рівненчанок дві золоті медалі, одна срібна та одна бронзова.
Змагання серед провідних дзюдоїсток країни проводилися в українській столиці з сьомого по десяте жовтня.

Представники комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» (КЗ «ОШВСМ») Рівненської обласної ради майстри спорту України міжнародного класу Анастасія Турчин (тренери Романкевич М. Я., Грицуняк О. І.) та Шушана Гевондян (тренери Каштанова Г. В, Самотуг В. В.) виявилися поза конкуренцією відповідно у ваговій категорії 78 кг та 57 кг відповідно.

Майстер спорту України Анна Кухарук (тренери Максимович О. Є., Салуха Н. С.) у ваговій категорії 63 кг здобула «срібло».

Майстер спорту України Валентина Шмаль (тренери Максимович О. Є., Салуха Н. С.) у ваговій категорії 52 кг стала бронзовим призером.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Рівненська дзюдоїстка Наталія Ніколайчик стала «бронзовою» на Європейських іграх

На Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро поїдуть вісім рівненських дзюдоїстів

Загалом у змаганнях взяли участь понад 270 спортсменів з двадцяти областей України. В індивідуальних змаганнях серед жінок найкращий результат показала команда з Києва, серед чоловіків кращими стали дніпропетровці. У загальному заліку лідерство - за столичною командою.

Ознайомитися зі всіма результатами чемпіонату.