28.10.2015, 11:30

Рівненський ветеран-самбіст уп'яте став чемпіоном світу [+Фото]

Микола Коба, тренер дитячо-юнацької спортивної школи «Колос», завоював свою чергову золоту медаль Чемпіонаті світу з боротьби самбо серед майстрів. Для 65-річного самбіста з Квасилова цей титул став п'ятим за ліком.
Чемпіонат світу відбувався в ізраїльському місті Ашдод. В ньому взялося участь понад 300 самбістів у віці від 35 років із 18 країн - України, Грузії, Болгарії, Росії, США, Німеччини, Швейцарії, Камеруна та інших.

У своїй категорії до 90 кілограм Микола Коба переміг спортсменів із Росії, США та Ізраїлю.

«Хочу на особистому прикладі показати, що навіть у 65 років можна досягти таких високих результатів. Загалом участь у таких турнірах – це чудова можливість зустрітися із багатьма світовими спортсменами, а також оволодіти новими прийомами. Новий досвід буду передавати своїм учням», - поділився враженнями від успішного виступу пан Микола.

Крім того, бронзовим призером світових змагань став ще один спортсмен із Рівненщини. Тренер ДЮСШ відділу освіти Рівненського району Джамал Хаджиєв завоював бронзову нагороду у ваговій категорії 60-65 років до 90 кілограм.

Загалом українська збірна завоювала 11 медалей: одну золоту, дві срібних та 8 бронзових нагород.