02.12.2015, 20:00

Поради рівненським батькам: як обрати дитині новорічний костюм

На новорічні свята найбільше полюбляють перевдягатися діти. Метелики і принцеси, мушкетери і пірати, відьмочки і феї, а ще обов'язково зайчик і сніжинка — всіх варіантів не перелічити! А батькам доводиться орієнтуватися не лише в казковому світі, а й у виборі новорічного костюма для малечі.
Передусім, нехай дитина обере сама, ким їй бути на новорічному карнавалі. Далі — беріться за пошук костюма або швачки. Повірте, що купити справжній наряд принцеси або пірата дуже важко, тому доведеться шукати різні варіанти.

Краще, звичайно, сісти за швейну машинку самій: якщо у вас є хоч якісь навички, то численні журнали допоможуть вам у виготовленні новорічних костюмів. Крім цього ви можете пошукати на спеціалізованих сайтах основні схеми та використовувати їх разом зі своєю фантазією. Займаючись виготовленням новорічного костюма, візьміть до уваги, що він повинен бути:

— зручним;

— не спекотним;

— не синтетичним (або використовуйте натуральну підкладку);

— не колючим та таким, що іншими способами не дратуватиме шкіру дитини;

— не парким (по можливості);

— витримати всі заплановані відвідування ялинок, гостей і новорічне свято.

Якщо ви вирішите обрати магазинний варіант новорічного костюма для дитини, то зверніть увагу на все, що перераховано вище. Хутряні костюми відмінно виглядають на зайчиках, але дітям у них спекотно.

Якщо ваша дитина виявила бажання бути в костюмі когось, чий костюм виготовити не складно, не робіть зайвих справ: плащ чарівника робиться з шматка тканини і за допомогою двостороннього скотча (якщо у вас немає швейної машинки), упродовж трьох хвилин робиться його ковпак. Таких «швидких» костюмів, виготовлених практично «на коліні» буває достатньо для будь-яких дитячих вистав. Пам'ятайте і про магазини: крила, ковпаки (хоча б основу під них), намисто, стрічки на каркасі і багато іншого, що необхідно для виготовлення новорічного костюма, можна знайти у відповідному відділі супермаркету.

Використовуйте те, що там продається і свою фантазію, щоб зробити новорічний костюм для своєї дитини.

Ну і не забувайте, звичайно ж, і про себе: ваша донька, цілком можливо, буде рада з'явитися на ялинці в «парному» костюмі з матусею або ж може попросити вас похизуватися в ньому під час домашнього свята. Так що побалуйте і себе - згадайте дитинство, зробіть новорічний костюм і для себе!

До теми:

Готуємось до свята: які новорічні костюми модні серед маленьких рівнян?

ТОП-14: Новорічні та зимові пісні на Новий рік [+Відео]