19.12.2015, 18:30

Як правильно купувати і використовувати новорічні хлопавки і салюти

Неправильно обрана піротехніка може завдати шкоди життю і здоров'ю.
При купівлі піротехнічного виробу - петарди, салютної установки, хлопавки - поцікавтесь у продавця наявністю сертифікату якості на виріб, зверніть увагу на упаковку, адже вона не повинна мати жодних ушкоджень. Перевірте термін придатності виробу, наявність інструкції українською чи російською мовою. Також в інструкції повинні бути зазначені способи безпечного поводження і застосування, вікові вимоги тощо. Якщо виникають найменші сумніви щодо якості продукції, її краще не купувати.


Які страви приготувати на Новий рік


З усіх видів піротехнічних виробів безпечними для дітей є тільки хлопавки та бенгальські вогні. Проте наодинці з такими іграшками дітей краще не залишати.

Що одягнути на Новий рік 2016: поради рівнянкам

Вміст хлопавки вилітає під тиском, тому не можна її направляти в обличчя людині на близькій відстані.Щодо бенгальських вогнів, то тут потрібно пам’ятати, що при горінні вони розкидають іскри. Тому знаходитись біля ялинки чи легкозаймистих предметів з бенгальськими вогнями небезпечно.

Топ-5 варіантів модних зачісок на Новий рік 2016


Головний фахівець відділу цивільного захисту Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС україни у Рівненській області Ігор Сас