Горіх врятує дерев'яну підлогу від подряпин
Корисні властивості волоського горіха
Практично всі частини волоського горіха — кора, листя, плоди — містять фітохімічні речовини, серед яких алкалоїди, флавоноїди та поліфеноли. Завдяки цим складникам дерево має високу цінність. Плоди горіха містять білки, жири, вуглеводи, а також важливі мінерали: кальцій, магній, залізо, цинк, фосфор, калій, селен. Також вони є джерелом вітаміну В6 та фолієвої кислоти. Усі ці елементи формують потужний лікувальний ефект.
Окрім медичного використання, волоський горіх може стати в пригоді в побуті. Наприклад, його плоди використовують для догляду за дерев’яними поверхнями, зокрема для відновлення покриття підлоги.
Волоський горіх для догляду за дерев'яною підлогою
Дерев'яна підлога залишається популярним вибором для багатьох власників житла через свою екологічність, естетичність та довговічність. Проте навіть надійні матеріали з часом можуть зазнавати пошкоджень, таких як подряпини. У таких випадках зовсім не обов’язково використовувати хімічні засоби чи викликати майстра. Звичайний волоський горіх стане ефективною альтернативою.
Природна олія, що міститься у м’якоті горіха, чудово підходить для догляду за дерев’яними поверхнями. Про це повідомляє Mainland Furniture. Вона допомагає замаскувати подряпини та покращити зовнішній вигляд підлоги. Цікаво, що цей метод діє не лише на поверхневі дефекти, а й на більш глибокі пошкодження, заповнюючи їх і роблячи менш помітними.
Як скористатися цим методом
Для цього лайфгака потрібні лише волоський горіх і м’яка тканина. Виконайте такі кроки:
Пройдіться шматочком горіха вздовж подряпини, злегка натискаючи, щоб олія проникла у пошкоджену ділянку.
Рухи мають бути спочатку круговими, а потім уздовж подряпини.
Повторіть процедуру кілька разів і залиште олію на поверхні на 30 хвилин для кращого ефекту.
Завершіть поліруванням за допомогою мікрофібри, щоб надати поверхні блиску.
Цей простий, екологічний спосіб допоможе повернути дерев’яній підлозі первісну красу без зайвих витрат і зусиль. Волоський горіх стає чудовою альтернативою дорогим хімічним засобам, пропонуючи природний і дієвий спосіб догляду за дерев'яними поверхнями.
Про це повідомляє телеканал Еспресо.

Як боротися з алергією на пилок

Не для всіх час цвітіння рослин — це найкраща пора року. Особливо неприємна вона для людей, які страждають на сезонні алергії. Навесні та влітку алергія часто з’являється на пилок рослин. Це ще має назву — поліноз.
переглядів: 146
Які квіти саджати на могилі: красиві та невибагливі варіанти

Догляд за могилою — це не лише прояв пам’яті, а й спосіб виразити любов та повагу до померлого. Одним із важливих елементів впорядкування місця поховання є висадка квітів та рослин.
переглядів: 1154
Як просунути магазин меблів в інтернеті?

Просто створити інтернет-магазин недостатньо для успіху в конкурентному онлайн-середовищі. Необхідно застосовувати ефективні стратегії просування, щоб залучити аудиторію і, відповідно, збільшити продажі.
переглядів: 160
Обман та час на самоті: астропрогноз на 25 квітня

Дізнайтеся, що вам підготували зорі на 25 квітня.
переглядів: 424
УЗД при жировій хворобі печінки: чому зміни видно раніше, ніж у крові

Жирова хвороба печінки (ЖХП) — це повільний процес, який спочатку проходить безсимптомно. Орган працює, зберігає форму, не болить — і саме тому пацієнт дізнається про проблему запізно.
переглядів: 312