22.12.2015, 14:47

Вийшов новорічний випуск рівненського глянцевого журналу "ВІТАЄМО!"

На Свято Миколая всі ми чекаємо подарунків і кожен мріє про щось особливе. Усі читачі рівненського глянцевого журналу "ВІТАЄМО!" з нетерпінням чекали до свята новий випуск журналу, а так, як мрії повинні збуватися, то новий випуск журналу уже в продажу!

На обкладинці журналу - маленька принцеса Євагнеліна Шмід. В головному інтерв'ю ви дізнаєтеся про дружню родину та інтереси маленької Євангеліни, а також цікаві факти про її народження.

Стаття номеру - народження дитини як подарунок небес...Також на сторінках новорічного "ВІТАЄМО!" випуски програми "Ранкова кава" з завідувачем Обласного центру ортопедії, травматології та вертебрології Рівненської обласної клінічної лікарні Валентином Піонтковським та дизайнером Тетяною Блажковою.

На сторінках рівненського глянцю - фото учасників проекту "Різдвяне диво".А ще - екскурсії закладами Рівного, поралди, як краще відзначити новий рік у Рівному...

Отож, запитуйте журнал "ВІТАЄМО" у кіосках мережі торгівлі друкованою продукцією "ОГОПРЕС" та на пункті прийому оголошень Видавничого дому "ОГО" (м.Рівне, вул.Шкільна, 2, перший поверх, телефон (0362) 433-777).

А найближчим часом на порталі OGO.ua читайте матеріали зі свіжого номера журналу "Вітаємо!"