27.12.2015, 21:00

Поради рівнянкам: як прикрасити стіл на Новий рік 2016

Новорічні святкування - це завжди веселі компанії, яскраві емоції, ну і звісно розкішне застілля.
Саме у таке свято хочеться якомога більше яскравих кольорів, вогнів та оригінальності у всьому, в тому числі і на святковому столі. Саме тому ми підготували кілька ідей, які допоможуть вам створити святкову атмосферу під час застілля та вразять гостей оригінальністю.

Сервіровка. Відомо, що володаркою наступаючого року є Червона Вогняна Мавпа, а тому і святковий стіл повинен бути не менш яскравим, ніж цей символ. Надавайте перевагу червоним та зеленим кольорам у сервіруванні.

Якщо обрати червону скатертину, тоді посуд краще поставити білий, без узорів. Можна, навпаки, віддати перевагу білій скатертині, тоді посуд може бути яскравих кольорів.При сервіруванні проявіть оригінальність: незвично складіть серветки, задекоруйте столові предмети, використайте ялинкові гілочки для прикраси стола.Можете також створити незвичайні ікебани за допомогою ялинових гілок, свічки та різноманітних іграшок.Не забудьте і про символ наступаючого року. На столі обов'язково має бути мавпочка.Оформлення страв. Новорічні страви повинні бути не лише смачними а й святковими. І тут для вашої фантазії немає меж.Святкові салати можете оформити у вигляді годинника, мавпочки, сніговичків і т.д.

Оригінально виглядатимуть і різноманітні канапки у вигляді символа року.Можна приготувати цікаві їстівні ялинки з овочі чи фруктів.Подарунки для гостей. Звісно, ви можете робити сюрпризи близьким і не за столом. Але усім точно буде приємно побачити поряд з тарілкою якийсь сувенір у вигляді мавпочки чи ще чогось.Ну а головне для новорічного застілля - це хороша компанія та гарний настрій, а декор лише доповнить незабутню атмосферу!

Статті до теми:

Які страви приготувати на Новий рік

Що одягнути на Новий рік 2016: поради рівнянкам

Як нестандартно зустріти Новий рік

Що подарувати чоловіку на Новий рік: поради рівнянок