У Рівному пройде фестиваль органної музики (+ПРОГРАМА)
ВІДКРИТТЯ фестивалю.
Олена Болюх (м.Київ), за участю заслуженої артистки України
Ірини Криворученко (мецо-сопрано).
У 2008 році закінчила Київську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. М.В.Лисенка (клас професора І.Рябова, С.Рябової), факультативно клас органу (клас Народного артиста України В.Кошуби).
З 2008 по 2013 рр. навчалася в Київській Національній Музичній Академії ім.П.І.Чайковського, клас заслуженого діяча мистецтв України Г.В.Булибенко (орган), І.Стародуб (фортепіано), С.Шабалтіна, О.Шадрін-Личак (клавесин). Закінчила магістратуру в Академії.
Стажувалася на майстер-класах Я.Врублевского, В.Беднарского, Р.Перуцкого (Польща), Г. Герінга (Німеччина). Лауреат V Міжнародного конкурсу органістів ім.В.Кікти (Москва, 2012). Брала участь у багатьох проектах і фестивалях ("Митці за духовне відродження України" Київ 2010, Фестиваль польсько-української органної музики, Летичів (2012), Фестиваль органної та камерної музики до 330-тя з дня народження Й.С.Баха, м.Біла Церква 2015 і ін.) Співпрацює з низкою відомих українських музикантів, композиторів і диригентів, камерними та вокальними ансамблями, акомпанує хоровим та інструментальним ансамблям, дитячим колективам. Грала з Національним заслуженим симфонічним оркестром України, Симфонічним оркестром Національної Музичної Академії України,оркестром «Київські солісти».
У репертуарі - твори старих майстрів XVI-XVII ст., композиторів епохи бароко, романтизму, сучасних авторов. Веде активну концертну діяльність.
Ірина Криворученко (мецо-сопрано)
- заслужена артистка України
Закінчила Одеську консерваторію. У 2008 році І. Криворученко стала Лауреатом Міжнародного конкурсу “Мистецтво XXIстоліття” (сольний академічний спів, IV премія, Київ-Ворзель).
У професійному доробку артистки кращі зразки зарубіжної та вітчизняної вокальної музики, українські народні пісні.
Програма концерту
- С. Острова. Арія (Присвята Й.С.Баху)
- С. Острова. Диптих (1.Голгофа.2.Євхаристія)
- Й.С.Бах. Прелюдія і фуга до мінор.
- И.Гончаренко. Чакона
- В. Кікта. Гімн
- Пьєрне. Кантилена
- А.Вівальді арія з опери «Джустіно»
М.Шух «Аve Maria»
А.Г.Ріттер. Соната
01.03 ( вівторок, 19.00)
Вероніка Струк ( м.Одеса)
Закінчила з відзнакою: Одеську диригентсько - хорову школу по класу фортепіано, композиція, хорове диригування; Одеське державне музичне училище ім.К.Данькевича за спеціальністю "фортепіано" у Д.Г. Пашковскої; Одеську державну консерваторію ім.А.В. Нежданової за спеціальністю "фортепіано" (клас проф. І.І. Сухомлінова), "концертмейстерство" (клас засл.арт.Укр. О.Г.Мельник), "камерний ансамбль" (класи доц. В.А.Іваницької і доц. Н.І.Карауловського), факультативно відвідувала клас органу доц. В.Л.Рубахи.
1996 - 1999 стажувалася на майстер - класах піаніста Джеффрі Бернса (1950 -2004) і проф. Леонарда Стайна (1916- 2006) - учня А. Шенберга та експерта 2-ї Віденської школи в Музичній академії м. Райнсберга (ФРН) - Musikakademie Rheinsberg , одночасно займалася з органістом кірхи св. Лауренція (Rheinsberg) Герхардом Гроша. Двічі була стипендіатом Міністерства закордонних справ Німеччини (DAAD), також стипендіатом засновників журналу "Die Zeit".
2000- 2002 працювала концертмейстером балетної трупи Одеського Національного академічного театру опери та балету.
2002 - по теперішній час концертмейстер оперної трупи ОНАТОіБ і органіст театру.
2000 - стала органістом Одеської Євангелічно - лютеранської церкви св. Павла (Кірха) спочатку в пасторському будинку кірхи, а з 2010 у відродженій історичній будівлі церкви.
2001 -2003 вивчала теологію, відвідуючи лекції д-ра Маркуса Хука (Dr.Markus Huck).
2004 - як органістка стажувалася у Румунії (м. Сібіу / Hermannstast) в Німецькому університеті у проф. Урсули Філіппі, а також вивчала церковй (Лютеранський) хоровий спів і теологію у проф. Курта Філіппі.
2004 - по теперішній час є керівником Музичного семінару для музикантів лютеранських церков України, а також музичним консультантом для предикантів та вікаріїв НЄЛЦУ.
2010 - за підтримки керівництва НЄЛЦУ заснувала щонедільні органні концерти в Одеській кірсі, в яких регулярно виступають українські та зарубіжні органісти.
2011- є співзасновником і арт- директором щорічних фестивалів органної музики "Органне літо в Одесі".
Куди піти у Рівному цими вихідними (6-7 лютого)
Як органістка веде активну концертну діяльність в Одесі, в Україні та за її межами (Німеччина, Румунія, Молдова, Польща, РФ).
Учасниця національних та зарубіжних фестивалів духовної музики.
Програма концерту
Й.-С.Бах. Прелюдія і фуга соль мінор BWV 353
В.-А.Моцарт. Аllegro Соль мажор з "Nannerl - Notenbuch" NMA NR 51
(1762/63)
В.-А. Моцарт. Adagio et Allegro in f, KV 594
Я.-К. Кухарж. Фантазія in g
Ф. Мендельсон. Прелюдія Соль мажор ор.37№2
Ф.Мендельсон. Третя органна соната Ля мажор ( на тему хорала "З глибини взиваю" ) ор.65№3 у 2-х частинах: Con moto maestoso. Andante tranquillo.
Фанні Мендельсон. Прелюдія Фа мажор (Вінчальна)
М.Лисенко. Ноктюрн " Мiсяцю - Князю "
( переклад для органа В.Струк)
Г.Курков " Die six "( День Шостий )
П. Струк Органна фантазія " Christ ist erstanden " (Христос воскрес)
06.03 (неділя, 17.00)
Тетяна Нужда (м.Вінниця)
Вищу музичну освіту здобула в Київській Державній консерваторії ім. П.І. Чайковського, яку закінчила з відзнакою за двома спеціальностями: фортепіано (проф. Е.С. Ткач) та органу (проф. А.М. Котляревський). Проходила стажування по класу органу у проф. В. Шетеліха (Німеччина). Викладає фортепіано у Вінницькому училищі культури та мистецтв ім. М.Д. Леонтовича. Веде активну концертну діяльність в Україні та за кордоном.
До 8 березня рівнянкам подарують "Романтичну колекцію" світових хітів
Програма концерту
1. І. С. Бах - Прелюдія і фуга сі мінор
2. І. С. Бах - Три хорали
3. Г. Янг - Кафедральна сюіта
4. Л. Дичко - Дві "Карпатські фрески"
5. В. Назаров - Токката з "Білої симфонії"
6. М. Шух - "Меланхолія" (хорал)
7. І. С. Бах - Токката й фуга ре мінор
13.03 (неділя, 17.00)
Закриття фестивалю.
Максим Сидоренко (м.Київ)
Соліст Національного будинку органної та камерної музики України, лауреат міжнародних конкурсів.
Закінчив Київську консерваторію за двома спеціальностями (фортепіано, 1995; орган, 2001) та аспірантуру
Національної музичної академії України (2005). Удосконалював свою виконавську майстерність в Австрії (Universität für musik und darstellende kunst), брав участь у безлічі мастеркласів відомих музикантів з Європи й США, вивчаючи особливості органних шкіл.
Коло його інтересів досить широке: від барочної музики - до прем'єрних виконань і записів сучасних українських композиторів; від запису органної музики до фільмів – до участі в неакадемічних этнопроектах.
Максим Сидоренко гастролює по Україні та за її межами (Польща, Німеччина, Росія, Іран); виступає з провідними виконавцями й колективами, диригентами, бере участь у числених міжнародних фестивалях ("Кyїv-Music-Fest", "Organum" "Червона рута", "Livadia-Fest", "Співочі тераси", "Срібний Дзвін", "ГогольFest" та багато інших).
Гру музиканта відрізняє глибоке знання й відчуття стилю музики, що виконується; масштабність, майстерне використання багатих тембрових ресурсів органа й фортепіано, як під час сольного виконання, так і в ансамблях різного складу, з хором або оркестром
Програма концерту
Йоганн Себастьян Бах (1685-1750)
Прелюдія та фуга мі мінор, bwv 548
Дмитро Бортнянський (1751–1825)
Херувимська (транскрипція для органа)
Cоната фа мажор (для клавіра)
Георг Фрідріх Гендель (1685–1768)
«Hornpipe» з Сюїти №2 "Музика на воді" ре мажор,HWV 349, (транскрипція для органа – Marc Boniteau)
«Minuetto» з ораторії "Йосип та його брати", HWV 259, (транскрипція для органа – Maurizio Machella)
Passacaille cоль мінор, HWV 432_№6
Максим Березовський (1745–1777)
Хоровий концерт «Не отвержи мене во время старості»
(транскрипція для органа)
Йоганн Себастьян Бах (1685-1750)
Прелюдія та фуга ре мажор, bwv 532
Святослав Луньов (нар. 1964)
Libera me для органа solo
Георг Фрідріх Гендель (1685–1768)
«Alleluja» з ораторії "Месія", HWV 56 (транскрипція для органа – Th.Dubois)
Квитки продаються в касі органного залу.
Телефон для довідок: 43-01-50, 26 86 09, 26-67-71, 0968264097, 0962945812
ОГО, Рівненщина, новини, орган, концерт
Волонтер із Дубно створює на 3D-принтері "кіндери" для дронів ЗСУ
Дубенчанин Олександр у нестандартний спосіб підтримує українських захисників. Використовуючи 3D-принтер, він виготовляє спеціальні комплектуючі для дронів, які жартома називає "кіндерами". Проте всередині цих "сюрпризів" – не іграшки, а вибухівка для знищення ворога.
переглядів: 78
Жительку Рівненщини оштрафували за незаконну вигрібну яму
Державна екологічна інспекція Поліського округу виявила чергове порушення природоохоронного законодавства. На цей раз під прицілом опинилася мешканка села Велика Любаша Рівненського району, яка самовільно зайняла земельну ділянку, що належить громаді, та облаштувала на ній вигрібну яму.
переглядів: 159
Заплануйте донацію на понеділок: у Рівному критично низькі запаси крові
Рівненський центр служби крові закликає всіх небайдужих відгукнутися та здати кров. Особливо потрібна кров груп 0(I) та AB(IV) з негативним резусом.
переглядів: 116
На Рівненщину суне негода: оголошено жовтий рівень небезпечності
У суботу, 11 січня на Рівненщині очікуються пориви вітру та ожеледиця на дорогах. У зв'язку з цим оголошено жовтий рівень небезпечності - повідомляють ДСНС .
переглядів: 137
Грип, ГРВІ та COVID-19: у Рівному загострюється ситуація з захворюваністю
У медичних закладах Рівненської громади зафіксували збільшення кількості випадків грипу, гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ) та COVID-19.
переглядів: 125