Чи дозволяти дітям брати у дитсадок свої іграшки
Проблема в тому, що дітям дозволяється приносити власні іграшки в садочок. З однієї сторони - це добре, алже дитина почувається спокійніше, коли з нею улюблений ведмедик чи ще щось. А з іншої - "крута" іграшка може стати причиною конфліктів між дітьми.
То чи варто дозволяти діткам ходити в садочок зі своїми іграшками?

Ось що про це думають рівненські батьки:
Оксана Климчук: "Я рахую, що дитина може брати з собою іграшку особливо, якщо ходить перший рік, це ж вона бере щось рідненьке з дому і лягає там спати з іграшкою! Ім і так важко там без батьків, а ще іграшки заборонити! У мене ідуть двоє щось з дому, теж кажу ділитись з дітками, а якщо старша каже, що там в когось така іграшка, то просто відповідаю, що в тебе також багато іграшок і радій тому, що маєш, бо в декого і такого не має!"
Слава Мартинюк: "Це потрібно оговорити з вихователем.Шоб сказав всім батькам , що іграшок з дому не брати! Не всі ж батькі мають змогу купляти дитині постійно дорогі іграшки."
Люда Макєєва: "В нас в садочку такого не було - домовились з батьками своє в садік не приносити. Мали багато діток з сімей де мало грошей, щоб не травмувати іх."
Аня Иванишина: "Ми живемо за кордоном, і нам не дозволяють іграшки свої приносити, коли заводжу дитя, перед дверима мені все віддає."
Ірина Тишкова: "Дитина йде в садочок, в іншу, чужу обстановку. Для дитини це вже стрес! Йдучи в садочок із своєю іграшкою для дитини свого частинка чогось свого, домашнього. Це її щит. Коли ви їй вдома починаєте забороняти нести свою іграшку з собою-це теж стрес, бо іншим дітям можна, а їй ні. Дитині і так важко в садочок і без мами, а ви ще іграшку забираєте. Щодо негігієнічності... В капсулу ви дитину не посадите, звикати до чужих бактерій треба. Ваша справа навчити дитину мити руки і не пхати іграшки в рот."
Кристина Павлик: "Інколи малий бере маленьке звірятко,але я стараюсь по дорозі його забрати непомітно, там є достатньо іграшок."
Oksana Kononenko: "Мій син носить іграшку в садок, бо він її любить і так відчуває себе впевненіше, не бачу нічого поганого в цьому."
А що з приводу цього питання думаєте ви? Своїми думками діліться у коментарях.
За матеріалами спільноти "ВИЛКА-мікс".
Статті до теми:
Як обрати няню для дитини: Топ-5 порад
ВІДЕО: Як розбудити дитину зранку
Чим зайняти дитину на канікулах

Молодь Рівненщини запрошують долучитися до мандрівного табору «Стежками князів Острозьких»

Із 22 по 26 травня на Рівненщині пройде вже дванадцятий мандрівний табір «Стежками князів Острозьких». Захід організовує громадська організація «Центр суспільних перетворень» за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України.
переглядів: 155
Сьогодні почався Пасхальний, Світлий тиждень

Попередній тиждень, до свята Пасхи, називався Страсним, або Великим, і всі дні його носили назву великих. Зі світлим Христовим Воскресінням розпочинається тиждень Пасхальний, або Світлий, і всі дні цієї седмиці (до суботи включно) називаються світлими: Світлий понеділок, Світлий вівторок, Світла середа тощо.
переглядів: 205
Літні канікули не будуть скорочувати: це фейк

У соціальних мережах активно поширюється неправдива інформація щодо нібито обов’язкового скорочення літніх канікул у 2025 році. У Міністерстві освіти і науки України наголошують: жодних рішень з цього приводу уряд не ухвалював.
переглядів: 205
Поливаний понеділок 2025: традиції, історія та заборони

Другий день після Великодня в Україні має особливу традицію — Поливаний понеділок.
переглядів: 496
Які закуски зробити на великодній стіл: поради від досвідчених господинь

Великдень — одне з найочікуваніших свят у році, коли за родинним столом збираються найрідніші. Після святкового богослужіння і освячення паски, яйця, м’яса та інших наїдків — настає час застілля. І саме закуски задають тон усій великодній трапезі.
переглядів: 327