Подати
оголошення

15.02.2016, 16:20

У Рівному пройшло свято Олімпійського прапора [+Фото]

З нагоди відкриття II зимових Юнацьких Олімпійських ігор, які приймає норвезький Ліллехаммер, в ДЮСШ №1 міста Рівне відбулось Свято Олімпійського прапора. Воно традиційно проводиться в Україні на честь Олімпійських ігор, Юнацьких Олімпійських ігор та Європейських ігор.
ДЮCШ №1 була вибрана не випадково, адже тут упродовж багатьох років готується резерв збірної команди України з фрістайлу (акробатика). Вихованцями школи в різні роки були учасники зимових Олімпійських ігор Тетяна Козаченко, Олена Юнчик, Юрій Стецько, Ольга Полюк, Анастасія Новосад. І, навіть Антон Кушнір та Алла Цупер, які на останніх зимових Олімпійських іграх принесли дві золоті нагороди у фрістайлі збірній команді Білорусі, також є вихованцями цієї рівненської ДЮСШ.

Знаючи, що в програмі змагань з фрістайлу зимових Юнацьких Олімпійських ігор немає дисципліни «акробатика» тренери спортшколи впроваджують нову для них та учнів дисципліну «слоупстайл» і впевнено заявляють, що через чотири роки поборються за путівки на IIІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри уже в «слоупстайлі».

В урочистостях з нагоди відкриття II зимових Юнацьких Олімпійських ігор взяли участь Петренчук Микола Васильович – голова Відділення НОК України в Рівненській області, Заяць Юрій Теодорович - начальник відділу спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому, Досова Галина Петрівна – Заслужений тренер України з фрістайлу, а також, учні ДЮСШ їх батьки та тренери.

На згадку про свято Микола Петренчук вручив колективу школи олімпійський календар та спортивну літературу, а всі учасники свята отримали сувеніри від Відділення НОК України в Рівненській області.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

У Рівному відбулися змагання «Олімпійське лелеченя» 2015

Старт Європейських ігор у Рівному відзначили підняттям Олімпійського прапора