Як відлучити дитину від грудного молока: поради рівнянок
Юлія Стаднік: "Починайте годувати все рідше і рідше (до 1 разу на день), бо як різко припините, буде застій молока, груди болітимуть, хоча є й ліки, що молоко "перегорає". Мій сам відмовився в 1.5 роки."
Оксана Климчук: "Зеленкою помажте груди) я так відлучила))"
Оксана Вітчук: "Спочатку відлучайте від денного годування. Все має бути поступово. А потім і нічні зведіть до мінімуму. І тільки потім завершуйте остаточно. Так і дитині краще і мамі легше - груди не так болітимуть. Головне - якщо вирішили, то впевнено поступово припиняйте годування і навічться відмовляти дитині. Якщо ви будете при першому плачі продовжувати годувати, дитина зможе вами маніпулювати. Впевнена в собі мама - 100%ефект)))"
Іра Степанюк: "Я мазала медичною синькою, казала, що в мами вавка, а молоко саме перегоріло. Потрібно терпіня, якщо наважилися - значить іти до кінця."
Вікторія Юркевич: "Я малого "по старинці" відлучала. Чим хоч мазала грудь, нічого не допомагало. Мама гляділа малого день-два, поки він забув, а в мене тим часом перегорало молоко."
Ксенія Борисова: "Мажте груди трішки лимонон, дитині буде кисле і не захоче брати, вдягайте закритий одяг замість футболок."
Юлія Шиманська: "Мені в аптеці порекомендували намазати груди розчином полині, син посмакував і більше не взяв, я так на протязі дня пропонувала і не просив. Дитині було 1.7."
Аня Бородій: "Це якесь знущання з перев'язуванням і намазуванням грудей. Спокійно можна відлучити, коли просто зменшувати кількість годувань, і для дитини простіше, і мамі не треба мучитись з грудьми і молоком, і не думати: перегорить молоко, чи може буде мастит. Як писали вище, то справді треба бути твердою, і наважитись, що шляху назад немає. :)"
Катя Левчук: "З досвіду можу сказати, що у кожного інакше. Тут вже все перерахували. Але дійсно найважливіше - Ваш намір і готовність. Я готувалася довго... Аж у два роки наважилася. Але пройшло все швидше і легше, ніж я думала. Мені допомога зеленка і полинь. Дитину нікому не віддавала і не залишала у ці дні. Вважаю, що буде подвійна травма - і мами нема, і "заспокійливого засобу" нема. Тому ми переживали це разом. Теж не приймала ніяких пігулок (мають дуже страшну побічну дію, начиталася відгуків молодих мам)."
У будь-якому разі пам'ятайте - кожний випадок індивідуальний, а тому все ж варто порадитися з лікарем.
Статті до теми:
Поради мамам: що робити, щоб у грудях вистачало молока
Як схуднути після пологів?
Чому не можна годувати дітей перед телевізором
соцмережі, корисні поради рівнянкам, грудне вигодовування, діти, мами
Запрошення донорам: долучайтеся до здачі крові 1 лютого
Рівненський обласний центр служби крові запрошує всіх небайдужих жителів міста стати донорами та допомогти рятувати життя.
переглядів: 322
2 лютого – Стрітення Господнє: що символізує це свято
Стрітення символізує початок кінця холодної зими і є останнім великим християнським святом перед Великоднім постом.
переглядів: 619
Реформа МСЕКів: до чого готуватися мешканцям Рівненщини?
Минулий, 2024-й, завершувався перемінами у медичній сфері, адже в Україні серйозно взялися за медико-соціальні експертні комісії, які встановлювали групу інвалідності. Тепер в Україні має бути усе інакше – представники державної системи анонсують усе нові і нові зміни.
переглядів: 296
Тариф на електроенергію, пенсії та військовий облік: що зміниться в лютому 2025
З 1 лютого 2025 року в Україні набирає чинності низка змін у фінансовій, соціальній, військовій та економічній сферах. Громадян очікують нові правила банківських переказів, зміни у штрафах для військовозобов’язаних, оновлення тарифів на електроенергію, новий податок на авто та коригування пенсійних виплат.
переглядів: 314
Як написати якісну наукову статтю: рекомендації фахівців
31 січня у онлайн режимі Науково-дослідним інститутом публічного права організовано та проведено міжнародний науково-практичний семінар: «Підготовка наукових публікацій здобувачами освітньо-наукового рівня (доктор філософії): актуальні питання сьогодення.
переглядів: 306