Подати
оголошення

22.02.2016, 10:20

Користувачі соцмереж - про "погрози" й атестацію поліцейських у Рівному

У соцмережі Фейсбук розгорнулася широка дискусія навколо відео з засідання атестаційної комісії поліцейських. Оскільки не всі з її учасників згодні з тим, що на відео звучали погрози на адресу комісії, дехто звинувачує її членів, серед яких журналісти, в упередженості й заангажованості.
Алла Дорошева Ці маніпуляції від "знаних" журналістів вже в печінках! Будь що людське, яке їм не на користь, змішають і вивернуть. Неупередженість і незаангажованість - то не їх кредо.

Александр Харват Я, наприклад, не вірю багатьом з тих міліціонерів, особливо з керівників різних рівнів. Від них залежить організація роботи підлеглих. А роботи, по суті, як такої майже й і нема. Що стосується відео - дійсно розпач, втрати такого місця. Але оцінку важко дати, не поспілкувашись особисто. Але ж міняти щось потрібно! І міняти на краще! І це не легко!

Алла Дорошева
Погоджуюсь, що не легко. Тому і потрібно це робити з головою. А тут піар і амбіції поперед розуму наввипередки.

Які професії будуть найбільш затребувані роботодавцями Рівненщини

Ірена Нагорна А навіщо розбиратись? Основне завдання оголосити про непрофесійність. А аргументація зайва. Навіщо?
"В Абрама дочка шльондра!" і яка кому різниця, що в нього син?!)


Svyatoslav Klichuk
Варто всім знати, що профрівень визначають тестуванням, не співбесідою лише. І якщо людина набрала достатню кількість балів комісія просто так викинути таку людину не може

Александр Харват Шановні, а як же тоді покращувати роботу правоохоронних органів не змінюючи їх склад? Для чого тоді ці комісії? Інколи й за 5 хвилин можна розпізнати людину. Звичайно, що відповідальність велика на плечах членів комісії, але й на цьому життя не закінчується ...

"Пекло для автомобілістів" знайшли на Рівненщині (ФОТО)


Світлана Герасимчук
Майже всі вони у міліції так крепко працювали, що допрацювалися до мінусової довіри громадськості. Але увесь цей галас навколо - дурниці. Головне, щоб караван ішов.

Andriy Tokarskyj Все буде добре .... всі будуть на своїх місцях

Олександр Лащук Прошу Вас, не лихословте на комісіях, Ви руйнуєте тонку психічну організацію майбутніх поліцейських)

Рівненський театр відновлює показ вистави, під час якої травмувався актор


Володимир Торбiч
В комісіях по три поліцейських - фахових - добре перевірених перед тим - з високими показниками та на немаленьких посадах. Вони здатні перевірити фаховість. Також в комісіях є, як правило, юристи, журналісти (як фахівці зі збору інформації), в деяких є HR-фахівці. Тому ці люди здатні перевірити і фаховість і наявність інформації про діяльність різних кандидатів і часто побачити коли людина бреше. Крім того в комісій є документи з конфіденційною інформацією про кандидатів. Звісно немає 100%-гарантії того, що стопроцентово відфільтрують всіх негідних звання офіцера поліції. Але ці комісії і близько не схожі на той балаган, яким був так званий люстраційний комітет.