Що підштовхує українців шукати нову роботу
Українець - про роботу у Польщі
Незважаючи на кризу і досить складну ситуацію на ринку праці більшість «білих комірців» не відкидають бажання перейти на цікавішу й більш перспективну посаду. За даними опитування hh.ua, кожен другий офісний працівник час від часу думає про звільнення, кожен п’ятий рішуче налаштований змінити роботу і ще 8% здійснили своє бажання до цього часу.
Серед головних причин звільнення — проблеми з оплатою праці: низькі зарплати, затримки виплат із боку роботодавця, а також відсутність перспектив підвищення окладів. Про це заявили приблизно троє з п’яти опитаних. Дещо менше половини незадоволені відсутністю перспектив кар’єрного зростання. Ще третина — тим, що доводиться виконувати рутинні нецікаві задачі. Кожен четвертий натомився від регулярних надмірних навантажень і того, що доводиться жертвувати особистим часом заради кар’єри і хороших стосунків із керівником.
Робота для студентів: де їх беруть і скільки платять
Понад п’ятій частині працівників скоротили премії і бонуси, що суттєво вплинуло на їхнє матеріальне становище. Ще стільки ж не бачать сенсу залишатися на роботі в зв’язку із тим, що склалися недоброзичливі стосунки з керівництвом. Кожного п’ятого-шостого не влаштовує «чорна» або «сіра» зарплата, а кожного сьомого — нестабільність у роботі, неофіційне працевлаштування і відсутність соціальних гарантій. Менше за все в ухваленні рішення про звільнення українці звертають увагу не незручне розташування офісу (10%), відсутність програм страхування (9%) і погані стосунки з колегами (7%).
Ті, хто інколи думають про звільнення, не зважуються змінити роботу з низки причин. Двоє із п’яти побоюються звільнятися «в нікуди» і чекають на реальні пропозиції від роботодавців. Понад третина цінують хороші стосунки в колективі й позитивну атмосферу в компанії, а також стабільну роботу й гарантовану зайнятість. Кожного п’ятого від звільнення може втримати перспектива збільшення зарплати, приблизно кожного сьомого — можливість виконувати цікаві задачі, гнучкий графік роботи й хороші стосунки з керівництвом.
Українцям обіцяють тотальну перевірку соцвиплат
Одного із восьми добре мотивують нові професійні перспективи, а одного із дванадцяти — можливе кар’єрне зростання. На думку 8% опитаних, зберегти лояльність до компанії-роботодавця допоможе хороший соціальний пакет. Ще 7% відстрочать звільнення із компанії, якщо зміниться керівництво. А кожного двадцятого мотивує бажання дочекатися виплати бонусу або премії. Варто відзначити, що можливість підвищувати свій професійний рівень, брати участь у корпоративних програмах і конференціях цінує лише один зі ста «білих комірців». Крім того, кожного п’ятого ніщо не зможе примусити лишитися в компанії, якщо рішення про звільнення вже ухвалене.
До 1 березня необхідно оновити декларації для дітей: детальна інструкція
З 1 березня 2025 року декларації ваших дітей можуть стати недійсними. Згідно з новими правилами, затвердженими Кабінетом Міністрів, з 1 березня 2025 року всі декларації про вибір лікаря для дітей мають пройти верифікацію.
переглядів: 197
В роботі сервісних центрів МВС запроваджено тимчасові обмеження
З 1 лютого 2025 року тимчасово призупинено прийом документів для реєстрації та перереєстрації транспортних засобів.
переглядів: 191
Рівненський зоопарк шукає працівників: хто потрібен на роботу
Обіцяють, що навчать та розкажуть усе, що треба. Головне - бажання працювати та дбайливо ставитись до пухнастих підопічних.
переглядів: 1963
Яйця по-флорентійськи: рецепт королівського сніданку
Якщо ви шукаєте ідею для незвичайного сніданку, зверніть увагу на яйця по-флорентійськи. Ця витончена страва поєднує ніжні яйця-пашот, ніжний шпинат і оксамитовий голландський соус.
переглядів: 259
Гармонія та рефлексія: астропрогноз на неділю
Дізнайтеся, що вам підготували зорі на 2 лютого.
переглядів: 309