10.03.2016, 16:20

Рівне прийняло фестиваль з армспорту серед ветеранів [+Фото]

У суботу, 5 березня, в спортивному комплексі Національного університету водного господарства та природокористування відбувся фестиваль армспорту. В рамках відкритого чемпіонату Рівненської області пройшли змагання з армспорту серед ветеранів.
У фестивалі мали змогу взяти участь всі бажаючі ветерани фізичної культури та спорту віком понад 40 років. Переможці та призери визначалися в особистому заліку у вагових категоріях до 75 кг та понад 85 кг, окремо в боротьбі на праву та ліву руку.

Щодо переможців, то у ваговій категорії до 75 кг (ліва та права рука) найкращими стали: 1 місце – Пастушенко Анатолій; 2 місце – Яновський Володимир; 3 місце – Зайнер Володимир.

У ваговій категорії понад 85 кг (ліва та права рука) найкращими стали: 1 місце – Трофимчук Микола; 2 місце – Сікорський Віталій; 3 місце – Шульга Юрій.

Переможці та призери були нагороджені медалями та дипломами КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та книгами «Рівненщина спортивна».

Сам захід проводився з метою популяризації армспорту в області, пропагування фізичної культури та здорового способу життя, а головне зміцнення здоров’я ветеранів і залучення їх до спортивного дозвілля.

Організацію та проведення фестивалю здійснювали Рівненський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація армспорту», комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Асоціація ветеранів фізичної культури та спорту Рівненської області.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Ветерани з Рівного - найсильніші на обласних змаганнях з армспорту

У Рівному вшанували дзюдоїстів – переможців Кубка світу