Як пережити розлучення і стати щасливою
Насправді, розлучення - уже далеко не нонсенс у сучасному суспільстві і, мабуть, нормально, коли люди, які не змогли зжитися разом, розходяться, а не доживають ці дні, псуючи життя і собі і своїм близьким. Але, якими б не були стосунки, осад від нещасного кохання дуже часто залишається назавжди. То як все ж пережити розлучення і відновити втрачене відчуття щастя?
ПРАВИЛЬНІ ДУМКИ
Не сумуйте за тим, що ви більше не разом, а будьте вдячні за те, що у вас взагалі були ці щасливі моменти. Не думайте, що ви даремно витратили час на відносини зі своїм колишнім. Ви стали більш досвідченіші і розумніші, а відтак зможете побудувати більш вдалі і міцні відносини з іншим чоловіком.
Не думайте, що ваш колишній - це єдиний чоловік, який любив вас і вважав вас красивою. Насправді навколо вас багато людей, які б хотіли бути з вами поруч.
ІНША КОМПАНІЯ
Чоловіки - це не головне в житті. У вас ще є друзі, родина, хобі та інтереси, які роблять ваше життя повним та цікавим. Якщо більшу частину часу ви проводили зі своїм чоловіком, то після розлучення у вас з'явився шанс більше часу приділити собі і своїм захопленням. Постарайтеся з користю проводити свій вільний час. Почніть новий проект, сходіть кудись з друзями і робіть все, що вам хочеться і на що раніше у вас не вистачало часу.
КРОКИ НАЗУСТРІЧ ЗМІНАМ
Для початку постарайтеся уникати будь-яких контактів з вашим колишнім. Не дзвоніть йому, не пишіть СМС або електронні листи, не мучте себе помилковими надіями про те, що все ще можна виправити і відновити відносини. Так буде тільки тяжче пережити розставання.
БУТИ ЗАЙНЯТОЮ
Щоб швидше забути свого колишнього, можна зайнятися спортом і спалити зайву енергію. За допомогою фізичного навантаження ви зможете дати вихід своїй злості і розчаруванню, підвищите свою самооцінку, підсилите вироблення ендорфінів - гормонів радості і впораєтеся зі своїми тривогами.
ВІДКРИТІСТЬ
Щоб швидше пережити розлучення, постарайтеся не тримати в собі свої емоції. Поговоріть з близькою подругою або з кимось із рідних і поділіться своїми думками і почуттями. Постарайтеся виходити в світ і насолоджуватися життям. Візьміть з собою друзів і чи рідних і зробіть те, що вам хочеться.
ЗМІНИ
Коли ми розлучаємося з коханими людьми, то багато часу проводимо в спогадах і роздумах про відносини з ними. Чому б не витратити цей час на щось інше? Візьміть вихідні або відпустку і вирушайте туди, куди завжди хотіли з'їздити. Ніщо так не допомагає забути минуле, як подорож по нових місцях і знайомство з новими людьми.
Пережити розлучення багатьом допомагає зміна іміджу. Запишіться в салон, кардинально змініть зачіску, колір волосся, змініть стиль...
Ну а якщо вищеперелічені методи не допомагають, відвідайте церкву, дитбудинок, інтернат... Перебування в таких місцях точно допоможе вам зрозуміти, що не все так погано і життя може бути яскравим, незважаючи ні на що.
Статті до теми:
Як різниться ставлення до стосунків у чоловіків та жінок
У чому причина депресії?
Пережити зраду і залишитися разом. Чи можливо це?! [+Фото]
Чоловіча та жіноча зрада: у чому різниця?
Запрошення донорам: долучайтеся до здачі крові 1 лютого
Рівненський обласний центр служби крові запрошує всіх небайдужих жителів міста стати донорами та допомогти рятувати життя.
переглядів: 285
2 лютого – Стрітення Господнє: що символізує це свято
Стрітення символізує початок кінця холодної зими і є останнім великим християнським святом перед Великоднім постом.
переглядів: 597
Реформа МСЕКів: до чого готуватися мешканцям Рівненщини?
Минулий, 2024-й, завершувався перемінами у медичній сфері, адже в Україні серйозно взялися за медико-соціальні експертні комісії, які встановлювали групу інвалідності. Тепер в Україні має бути усе інакше – представники державної системи анонсують усе нові і нові зміни.
переглядів: 281
Тариф на електроенергію, пенсії та військовий облік: що зміниться в лютому 2025
З 1 лютого 2025 року в Україні набирає чинності низка змін у фінансовій, соціальній, військовій та економічній сферах. Громадян очікують нові правила банківських переказів, зміни у штрафах для військовозобов’язаних, оновлення тарифів на електроенергію, новий податок на авто та коригування пенсійних виплат.
переглядів: 298
Як написати якісну наукову статтю: рекомендації фахівців
31 січня у онлайн режимі Науково-дослідним інститутом публічного права організовано та проведено міжнародний науково-практичний семінар: «Підготовка наукових публікацій здобувачами освітньо-наукового рівня (доктор філософії): актуальні питання сьогодення.
переглядів: 291