Ми у Facebook
15.02.2016, 20:00

У чому причина депресії?

Чому так часто, буквально на кожному кроці можемо почути зовсім не прості слова: «Я в депресії»? У нашому світі складно відчути себе справжнім, оскільки ми заручники хворого суспільства. І люди, потрапляючи без психологічної підготовки у нові, жорсткі умови життя, починають метушитися, вони пригнічені страхом перед невідомим майбутнім
Значна частина напруги і болю в нашому житті є результатом спотворених цінностей, ідей і очікувань, закладених в нас з дитинства.

Так чому ж приходить цей стан, який називається депресія?

Він зароджується зі страху, в якому люди живуть тривалий час. Тривога і напруга, які виникають у відповідь на якісь життєві обставини, породжують роздратування. Напругу людина може сама створити суєтним ставленням до життя, поспіхом в думках – все це вибиває організм з єдиного, природного ритму, породжує хворі вібрації і, зрештою, приводить до дисбалансу, проте потрібно розуміти, що будь-яке захворювання людини є наслідком зниження інформаційно-енергетичного потенціалу – простіше кажучи, людині бракує енергії.

У депресивно-пригніченому стані люди вважають себе непотрібними нікому в цьому житті. Особливо це стосується людей, які наближаються до пенсійного віку. У них змінюється сприйняття життя, біднішають бажання, і, як наслідок, настає фізичне та духовне безсилля. Люди ставлять перед собою межу, закриваючи майбутнє. Але потрібно прагнути бути цікавим у будь-якому віці, ставити посильні завдання, а деколи - і ті, які поза межею можливостеій, та вирішувати їх.

Депресія самотніх людей
. За своєю суттю людина - соціальна істота і їй важливо знати, що вона комусь потрібна, що її люблять, з повагою ставляться до її поглядів, хоча б прагнуть зрозуміти. Без цього ніхто не може відчувати себе повноцінним, навіть якщо є успіх у бізнесі, кар'єрі.

На Рівненщині дітей лікуватимуть коні

Як не дивно, але багаті, успішні люди також схильні до депресії. І причиною служить спочатку втрата спокою, а потім приходить розчарування і наступає нудьга, тому що навколо - брехня, гра на публіку, використання один одного.

Депресія може приходити до людей, коли важко захворіла дитина або ж померла близька людина і тоді настає відчай, порожнеча, з'являється байдужість до себе, зникають фарби з життя.

Основна емоція депресії – сум - змішується з відчуттям провини, відчаєм, страхом. При депресії пошукова діяльність знижується, сповільнюється регуляція емоцій, людина концентрується на одній думці, не може вийти із замкнутого кола. Але в жодному випадку не можна зупинятися, повинен бути активний рух думки, енергії, тіла.

Як вибрати ідеальну нижню білизну відповідно до типу фігури [+Відео]

У психології розглядають тріаду депресії:

1. Зниження настрою
2. Уповільнення мислення
3. Заторможенність моторики до ступора

...Кожен з нас має своє призначення у Всесвіті. Людині дана свобода земного вибору, вона несе відповідальність за свої думки та дії. Наприклад, вибирає страждання і отримує від цього задоволення. Деколи здається, що всі змовилися проти, хочуть притиснути, розтоптати, а насправді - людина сама запрограмувала становище жертви. Це легше і простіше, ніж прийняти відповідальність за збереження свого організму.

Роль жертви – позиція вічного страждальника.

Жертва
– це психологічний стан. Людина не постраждала, але увійшла в роль, накрутила себе, повірила в те, що й сама придумала, замкнувши ланцюг зворотнього зв'язку. Людина сама собі надумує страждання, відривається від об'єктивної реальності і зациклюється на віртуальності. Якщо вона центром своєї свідомості створила ілюзію продовження трагедії, то допомогти може чіткий, відвертий аналіз ситуації.

Поради рівнянкам: як позбутися втоми на обличчі

Золоте правило психічного здоров'я – позитивне ставлення до себе, любов до себе. Важливо переключатися з одного стану на інший і мати внутрішній стержень, тобто залишатися самим собою.

Наша суть
– це любов, вона основа нашого світу, в якому живуть клітини, органи, атоми, молекули, в якому народжуються наші думки, бажання, почуття.

Любов до себе починається з усвідомлення того, що ти – частинка космосу, дитина планети, що ти не просто фізичне тіло, а планетарно-космічне творіння, пов'язане зі всім Всесвітом, і кожен твій крок впливає на найскладніші процеси у світі. Важливо полюбити в собі таку людину, а не ту, яку звик бачити у дзеркалі, вважаючи, що це і є – ти.

Людина, яка наповнена любов'ю до навколишнього світу, до людей і до себе, не зробить зла. Колектив людей, наповнений любов'ю, не може бути агресивним.

Такі емоції, як образа, страх, агресія і т.д. - є активними руйнівниками людини! Створюється негативне поле і розвивається хронічна хвороба. Тому треба бути уважним до своїх емоцій. Навіть сильні позитивні емоції можуть нашкодити здоров'ю. Якщо людина живе почуттями в поєднанні з позитивним досвідом, вона творить себе, реалізуючи програму життя. Душа, що породжує почуття, несе чисту енергію, Вона "одухотворює" тіло, народжується людина. Ми - діти творця і тому повинні зберігати в своїй душі любов у різних ситуаціях, не потураючи емоціям, знаходити розумний вихід навіть із безвиході.

Починати зцілювати ситуацію
– це зупинитися в перегонах, дослідити життя та знайти початок виникнення дисгармонії. Дуже постаратися зрозуміти, що з того, що думав, відчував, робив, говорив - загалом як жив, виник дисонанс, або депресія.

Важливо
не звинувачувати нікого з оточуючих і не вирішувати своїх проблем за рахунок когось. Тоді можна направити себе на той шлях, який буде комфортним. Заглянути всередину себе, поговорити з собою наодинці, з'ясувати, де завдали собі болю, де зрадили собі.

Чи можна одружуватися куму з кумою: думки рівнян

Підійти з гумором до будь-якої проблеми. Легкий, позитивний гумор допоможе перетворити «жахливі новини» на абсурдні. Вигідно відрізняються ті, хто помічає смішні аспекти в критичних ситуаціях, від людей, які все сприймають занадто серйозно і піддаються поганому настрою.

Спробувати по-новому побачити проблему
: сприйняти, інтерпретувати, переоцінити та провести соціальне порівняння на свою користь.

Одужання може наступити через взаємодопомогу. Допомагайте один одному і ви зможете очима інших побачити те, що вам заважає.

Піднятися над ситуацією. Врешті-решт відпустити проблему.

Ми самі створюємо психоекологію життєвого простору, своє інформаційне середовище. Люди, які живуть на одній території, знаходяться в єдиному психічному полі, постійно обмінюються між собою емоціями, думками, енергією, інформацією, спілкуються за інтересами, рівнями розуміння життя, тому наявність низки позитивних психологічних станів (вроджених або набутих) зберігає емоційну та інтелектуальну врівноваженість.

Кульчицька Л.П., практикуючий психологНа правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах

Нерухомість


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ