13.03.2016, 18:20

Ваше здоров'я: оздоровлення організму без ліків та операцій у Рівному [+Відео]

У новій програмі "Ваше здоров'я" рівненський біоенерготерапевт Анатолій РАДКЕВИЧ розповідає про те, як позбутися багатьох хвороб за допомогою очищення енергетики:
– Що ж таке біоенергія? Біоенергія присутня у всьому. В кожній людині є енергія. Без цієї енергії не буде життя. Люди не розуміють, що таке біоенергія, і часто запитують, звідки вона. Біоенергія – наша життєва сила, але коли з'являється якась хвороба, то наш організм дає збій. Всі проблеми із здоров'ям починаються на тонкому плані – в наших енергетичних тілах. Все починається з думки. Навіть думками ми притягуємо до себе негативні емоції і негативні енергії. Ці енергії вражають наші тонкі енергетичні тіла, а далі переходять на фізичне тіло. Саме тут починається збій енергетичної системи організму і починається хвороба: вражається той чи інший енергетичний центр, до якого прив'язані фізичні органи.

Біоенерготерапія, якою займаюсь я уже 9 років, ці всі проблеми комплексно знімає. Тобто, від голови до пальців на ногах я проходжу людину біоенергією. Відбувається це руками. Відновлюється вся енергетика людини, знімаються спазми, біль, нормалізується тиск, ну і людина почувається майже здоровою.
Я закінчив Київський медичний університет за фахом біоенергоінформотерапевт.
Біосеанс проходить близько однієї години, залежно від конкретної людини. До мене приходять люди з різними проблемами. Сеанси можна проводити як у кабінеті, так і в людини вдома.

– Анатолію Петровичу, зараз розпочався сезон простудних захворювань, чи можна за допомогою біоенергії зміцнити свій імунітет, щоб не хворіти, або якщо вже простудився, то одужати якнайшвидше? Що ви порадите?

– Біоенерготерапія — це повне очищення людини, всіх її чакр, можливість оздоровлення без вживання ліків. Щоб зміцнити своє здоров'я, раджу жити на позитиві. Також гімнастика, швидка хода, дуже корисні, щоб не було згущення крові в організмі. Може бути й загартування прохолодною водою, плавання в басейні. Ще важливо берегтися від переохолоджень, перегріву, надмірної сухості і вологості. Щодня потрібно вживати 1,5-2 л води. Це очищує сечостаттеву систему, нирки, розріджує кров.

– Чи радите ви своїм відвідувачам ще вдома займатися якоюсь нескладною вправою з біоенергетичних технік, щоб підтримувати ефект після лікування біоенергією?

– Людям, які одужали, головне зберігати позитивне ставлення до життя. А це залежить насамперед від думок. Кожна людина заносить інформацію з ментального поля до астрального, далі до ефірного (енергетичного), а тоді інформація передається на фізичне тіло. Втім із кожним необхідно працювати індивідуально, навіть фіточаї можуть допомагати, залежно від окремого випадку.

– Буває, коли людина не може відвідувати церкву, знаходитись поряд з церковними іконами, можливо це на енергетичному рівні щось не так і чи можна якось виправити це?

– Це може бути різність енергій. Часто чуємо про цілителів, які працюють з енергетикою людини, що то від лукавого. Ті люди, які так говорять і послані до нас лукавим, щоб сіяти зневіру в добро і світло, яке Бог передає нам, людям. Саме такі люди є невиліковними, тобто допомагати їм буває неможливо. Як у прислівї': “Що посієш, те і пожнеш”. Дуже гарна заповідь Біблії: “Не суди і не судимий будеш”.

Також є люди, які вважають, що між Богом і людиною не може бути посередника, а є люди, а є люди — атеїсти, але й вони на підсвідомому рівні все-таки бояться вищої сили.

Як проходить сеанс? Я беру в руки інструмент – біорамки, який покаже енергетику людини і місця заблоковані, або ж місця болю. Коли я перевірив енергію людини і дізнався про місця болю – накладаю руки на енергетичні центри, а людина відчуває під час сеансу тепло.

Енергіями можна знімати різні проблеми організму. Працюємо, здебільшого, за діагнозом, встановленим лікарем, але якщо людина прийшла із болем і треба терміново зняти біль чи заспокоїти, то сеанс проводиться прямо зі зверненням. Будь-який біль знімається.

Потоки енергії прогрівають на велику глибину, тому людина відчуває тепло та комфорт. Ми не боремося з хворобою, і це не лікування! Просто організм відновлюється і оздоровлюється.

Наостанок, хотілося б побажати нашому народу здоров'я, щастя та радості. Адже ваше здоров'я – у ваших руках.

Контакти біоенерготерапевта Радкевича Анатолія Петровича: (096) 124-85-49
Серія ААБ №601035 від 12.01.2014.


Інші виходи програми:

"Ваше здоров'я": рівнянка Олена Гандзюк - про необхідність обстеження на ВІЛ [+Відео]

Ваше здоров'я: уролог-сексопатолог про хвороби чоловіків, їх діагностику та лікування [+Відео]
Щасливе Рівне