31.03.2016, 09:00

"Замку біля стадіону "Авангард" не буде", - мер Рівного

Міський голова Рівного Володимир Хомко каже, що ділянку, надану колись під відтворення замку-палацу князів Любомирських, повернуть місту.
Екс-секретар міськради Рівного Юрій Торгун, засновник ТзОВ "Ізотерм-С", був ініціатором будівництва у місті замку-палацу князів Любомирських. Для цього йому ще у 2007 році відвели в оренду 45 соток землі на вулиці Замковій поблизу стадіону "Авангард". У замку Торгун планував розташувати виставкову залу, фешенебельний готель, а в допоміжній будівлі ( так званій господарській споруді замку) - ресторан. Однак так і не втілив ці ідеї в життя. Пояснював, що будувати йому не дозволяє фніансова ситуація, тому, мовляв, він знайшов для цього львівського інвестора.

«Ідея з розкопками замку з'явилася неспроста», - екс-секретар міськради Рівного Юрій Торгун


- Той замок ніхто не збирався будувати
, - вважає міський голова Рівного Володимир Хомко. - Там хотіли збудувати будівлю з комерційною метою. До Торгуна вже та ділянка не має стосунку. Вона віддана будівельній компанії "Інтергалбуд". Я їм сказав не будувати. І ми будемо щось робити, щоб ділянку повернути місту. Це не проблема, оскільки вона в оренді.