Що робити, якщо діти ворогують між собою
"Доброго дня, допоможіть порадою, може в когось щось подібне було... Ворогуванню між моїми доньками ( 8 і 9 років) не має меж, до такого що не знаю як це все описати. Таке враження, що готові повбивати одна одну, іноді розчепити не можу. І таке з самого дитинства, що одна , що друга тільки і чекає, щоб одна щось не те зробила, а інша вже біжить здавати. Сваряться постійно, і до такої агресії що капєц. Не розуміємо звідки це у них, завжди все було порівну як з покупками так і з увагою, ні одну не обділяємо. Говоримо з ними , пояснюємо, що вони для нас однаково дорогі, що не треба змагатися одна перед одною, що ми одна СІМ'Я і т. д. Вже страшно їх наодинці самих залишати."
Як вирішити одвічний конфлікт між дітьми - радили рівняни:
Яна Захарчук: "Займіть їх такою справою де результат вони будуть отримувати спільною взаємною роботою, повністю залежачи одна від одної, а результат завдання оцініть в похід на кіно чи інші забави...виховання насправді - це дуже складно, тому іноді треба включати мозок і приділяти ЩЕ більше часу, ніж зазвичай!"
Аня Мишкіна: "З сестрою різниця в 3 роки,ворогували до років 18,потім стали подругами)))напевно так в багатьох)потрібно просто це перерости)"
Natasha Vorobey: "Можливо у вас ставлення до кожної доньки різне (вам здається що все однакове, а насправді ні), а діти це відчувають і тому така ворожнеча."
Віта Пелих: "В мене аналогічно було з старшою сестрою!!! Сварилися постійно, і не в батьках чи в увазі була причина. Підросли і стали дійсно кращими подругами."
Роман Барабанов: "Що не кажіть, а вбивати одна одну- це перебір))).
Поговоріть з ними поодинці з кожною відверто, задаючи подібні питання типу "чому ти не любиш сестру?" і т.д., можете на диктофон записати розмову з кожною, і після відповіді включити запис з сестрою, якщо з ними поговорити з добром, щиро, то порозуміються. Просто так не може бути ворожнечі. З чогось це почалось,в любому випадку."
Лариса Ефименко: "Відправте обох в якийсь оздоровчий табір, щоб були постійно разом - без друзів і знайомих дітей. Жорстокий прийом, але дісно дієвий і допоможе бути згуртованими і більш дружніми, оскільки крім їх двох, нікого знайомого не буде."
Катерина Дроздова: "Я з братом не тільки сварилась, але й страшно билися!!! До синців і подряпин. Батьки як не старались, але нічого з цим немогли зробити. Але коли виросли і я одружилася, все змінилося. Він кожного дня до мене в гості ходив перший час. І дружимо)))"
Досвід рівнян може стати в нагоді не лише для мами, що звернулася за допомогою. Приклади викорінення конфліктної поведінки можете використати і для різностатевих дітей.
Статті до теми:
У якій школі Рівного діти мають найкращі знання
Де у Рівному купити розвиваючі іграшки для дітей
Як навчити дитину розпоряджатися грошима
Перелік корисних та цікавих книг для 10-річних
Що не варто робити 23 листопада: традиції та прикмети
23 листопада вважається особливим днем, сповненим традицій та застережень. У народі цей день пов’язували з певними заборонами, які допомагали уникнути неприємностей та зберегти гармонію в сім’ї.
переглядів: 140
Депутат, який підірвав гранати у сільраді, отримав довічне позбавлення волі
Завдяки СБУ та прокуратурі довічне позбавлення волі отримав депутат, який підірвав гранати під час засідання сільради на Закарпатті.
переглядів: 265
Реформа госпітальних округів: Куди тепер везтимуть пацієнтів в критичному стані
Із січня 2025 року маршрути транспортування екстреної медичної допомоги будуть змінені.
переглядів: 285
В Україні посилять безпеку в школах: Рада ухвалила новий законопроєкт
Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №11543 у першому читанні, який передбачає запровадження обов’язкових заходів безпеки в закладах загальної середньої освіти.
переглядів: 278
Зміни у зимовому розкладі Укрзалізниці: нові рейси до Карпат і Харкова
В новому графіку руху на 2025 рік пасажири отримають кілька важливих новинок.
переглядів: 281