18.04.2016, 22:00

Топ-5 продуктів, які негативно впливають на здоров'я чоловіків

Смажене м'ясо, ковбаса, яйця - далеко не всі елементи щоденного раціону, які можуть завдати значної шкоди чоловічому здоров'ю.
Усі ми чудово знаємо, що правильне харчування - запорука міцного здоров'я та гарного самопочуття. Але, незважаючи на це, більшість чоловіків не може відмовити собі у задоволенні поласувати смаженим шматком м'яса чи калорійними солодощами. Наслідок такого харчування - збільшення кількості захворювань серцево-судинної системи, порушення репродуктивної функції та ризик виникнення онкозахворювань. Саме тому чоловікам варто більш відповідально підходити до свого раціону та виключати деякі шкідливі продукти:

1. Смажене м'ясо. Улюблений для більшості чоловіків делікатес не лише впливає на підвищення рівня холестерину в організмі, а й провокує виникнення серцево-судинних та онкологічних захворювань.

2. Курячі яйця. Здавалось би, що поганого у звичайній яєчні? Але, мало хто знає, що одне яйце містить близько 200 мг холестерину, який накопичується в організмі і призводить до атеросклерозу та порушення ерекції.

3. Перероблене м'ясо. Сосиски, ковбаски, сардельки - саме ці звичні для нас продукти містять в собі канцерогени, які провокують розвиток раку, цукрового діабету та серцево-судинних захворювань.

4. Плавлений сир - не менш багатий на канцерогени продукт, що не лише негативно впливає на роботу серцево-судинної системи, а й може спричинити чоловіче безпліддя.

5. Цукор. У зв'язку з масовим ожирінням представників сильної статі вчені рекомендують виключити цей продукт з раціону чоловіків. Річ у тому, що саме від цукру чоловіки набирають вагу ще швидше, ніж від жирів. Одна молекула цукру=двом молекулам жиру у вашому тілі.

Дбайте про своє здоров'я!

Статті до теми:

Чому чоловікам потрібно їсти м'ясо

Доведено - пиво підвищує сексуальний потяг чоловіків

Чому чоловікам варто їсти часник перед побаченням