05.05.2016, 14:40

Завдяки ПриватБанку мрії здійснюються!

1 травня стартувала акція “ПриватБанк дарує мрію”. Кожен клієнт банку отримав можливість здійснити свою мрію разом з рідною фінансовою установою.
Аби стати учасником акції "ПриватБанк дарує мрію", досить лише підключити послугу “Скарбничка”, дати їй назву своєї мрії та зареєструватись у акції. Якщо ж у вас уже є така послуга та вона носить назву вашої найзаповітнішої мрії, слід лише зареєструватись у акції.

Реєструйтесь та отримайте шанс на здійснення мрії! Щомісяця банк здійснює мрію п'ятох клієнтів.

Акція триватиме до 31 серпня цього року, розіграш мрій буде проходити щомісячно, а переможець обиратиметься випадковим визначенням.

“Скарбничка”
— це дуже зручний сервіс, що дозволяє клієнтам ПриватБанку легко та непомітно накопичити кошти: відкладаючи гроші з кожного надходження на картку; відкладаючи гроші з кожної витрати з картки; округлюючи витрати до 1 грн, 10 грн або до 100 грн (решта на “Скарбничку”); регулярним переказом фіксованої суми раз на місяць. Клієнтам ПриватБанку не потрібно ходити до відділень, перечікувати черги, досить лише підключити таку послугу в Приват24, в банкоматі чи терміналі самообслуговування. Але якщо ви бажаєте - можна звернутись у найближче відділення ПриватБанку, де співробітники за одну хвилину підключать вас до цієї послуги.

Для користувачів смартфонами ПриватБанк пропонує мобільний додаток “Скарбничка” як для систем Android, так і iOS. Мобільний додаток для користувачів послуги «Скарбничка» дозволяє бачити, скільки грошей уже зібрано, зручно налаштовувати умови накопичення, а також переглядати суми поповнення за місяць або півроку.

Майже 213 тисяч жителів Рівненщини області користуються унікальною послугою “Скарбничка” від ПриватБанку, в т.ч. більше 20% через мобільний додаток.

ПриватБанк - банк для тих, хто любить Україну!

Ліцензія НБУ №22 від 05.10.2011р.

На правах реклами