02.06.2016, 18:20

У Рівному відбулася благодійна презентація журналу “Маленькі рівняни”

Гучний сміх дітей та оплески дорослих супроводжували презентацію журналу “Маленькі рівняни”, яка відбулася у ресторані “Le Chalet” на Відінській, 39а. Першого червня ресторан представив рівнянам нове меню, зручну стоянку і оновлений літній майданчик. Учасники презентації журналу оцінили це першими!
БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ

На презентацію першого випуску видання у простору, зручну і затишну залу ресторану “Le Chalet” були запрошені добрі друзі редакції “ОГО”, журналу “ВІТАЄМО!” та "зірки" нового глянцевого журналу “Маленькі рівняни”.

- Надзвичайно приємно, що у ці дні ми відзначаємо дві важливі події — це чотири роки нашому рівненського глянцевого журналу “ВІТАЄМО!” та вихід першого номеру дитячого журналу “Маленькі рівняни”, - говорить засновник ВД “ОГО” Віктор ДАНИЛОВ. - З нагоди цієї події ми зібрали наших друзів, партнерів та самих героїв видань, щоб спільно розділити нашу радість.

Ідея видавництва дитячого журнальчику у Видавничому домі “ОГО” зародилася вже досить давно, але, як говорять самі видавці, все сталося саме в той момент, коли цього просто потребує місто Рівне.

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ

- Якщо згадати з чого все почалося, то одного разу просто самі ж читачі наших видань підказали, що Рівному дуже потрібний дитячий журнальчик, де було б багато усміхнених діток, поради для батьків та цікава інформація про та для дітей. Час минав, а ідея і далі не втілювалася в життя, але, не дарма кажуть, що на все воля Божа. Саме тому цей журнальчик народився саме зараз, саме тоді, коли він так потрібен - до Дня захисту дітей у 2016 році, - ділиться спогадами редактор журналу “Маленькі рівняни” Ольга ДАНИЛЮК.Зірка обкладинки глянцю "Маленькі рівняни", модель модель МА Panna model managemnt Влада Кисельова не змогла особисто прийти на презентацію, бо вже на відпочинку, а от мама Влади - Мирослава з радістю завітала на захід.

- Надзвичайно приємно, що моя донечка прикрасила обкладинку журналу. Радіємо, що вона тішить нас своїми перемогами, а тепер стане відомою на все місто, - говорить пані Мирослава. - Завдяки заняттям у МА Panna model managemnt Влада здобула чимало нових знань та вмінь і стала набагато впевненішою у собі.

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ

Самі ж гості свята з радістю завітали до ресторану “Le Chalet” на це урочисте дійство, адже це не тільки можливість гарно провести час, поспілкуватися з друзями та налагодити нові знайомства та ознайомитись із новими цікавими пропозиціями від “Le Chalet”, а і долучитися до благодійності.

- Я сьогодні порахувала, скільки часу ми вже співпрацюємо з видавничим домом “ОГО” і це справді неймовірна дата — вже 17 років! Мені дуже приємно, що редакція розвивається, народжуються нові проекти та видання. Хотілося б всьому творчому колективу побажати подальших успіхів та всього тільки найкращого, - говорить організатор фестивалю «Металеве серце України» Ніна КРОКА.Усі присутні на презентації взяли участь в аукціоні. Лотами стали вироби вихованців Олександрійського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, а усі виручені під час аукціону кошти пішли на придбання спортивного інвентарю для цього ж центру реабілітації. Загальна сума коштів, які вдалося зібрати — 2 тисячі 270 гривень.

- Я не очікував того, що ми зберемо таку суму, наші діти будуть просто в шоці. Я обіцяв, що ми зможемо придбати за виручені від виробів коштів м'яч для них, а тепер це дозволить нам придбати якісний спортивний інвентар, - наголошує директор обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Сергій Якобчук.

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙТаким заходом Видавничий дім "ОГО" ще раз довів, що завдання медіа - це не тільки постійно розвиватися, вигадувати нові проекти та ініціативи, а і найголовніше - не забувати про тих, кому нині так потрібна наша допомога. Тому редакція вже готує новий випуск журналу "Маленькі рівняни" та в планах має ще чимало нових та цікавих ініціатив! Дякуємо адміністрації та колективу ресторану “Le Chalet” за гостинність і чудове обслуговування!

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ

Партнер презентації журналу “Маленькі рівняни” - ресторан “Le Chalet”
м. Рівне, вул. Відінська, 39а
(096) 280-48-48
(093) 687-73-33