05.07.2016, 17:00

Рокитнівські футболісти зіграли на турнірі з нагоди Дня Незалежності Білорусі [+Фото]

З дружнім візитом та з метою прийняття участі в турнірі з футболу серед ветеранів 3 липня делегація від Рокитнівського району побувала в місті Столін, районному центрі Брестської області. Урочистості та футбольні змагання були присвячені Дню незалежності Республіки Білорусь.
Делегацію з Рівненщини очолив голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір.

Микола Захарович привітав керівництво білоруського міста, з нагоди Дня незалежності Республіки Білорусь вручивши голові Столінського районного виконавчого комітету Григорія Протосавіцкі сувеніри та інші подарунки.

Рокитнівчани прийняли участь в турнірі з футболу серед ветеранів, за що отримали спортивні Кубок та диплом.

Як зазначив голова райдержадміністрації: «Загалом існуюча модель взаємодії між Рокитнівським районом і містом Столін, в основі якої лежать добросусідські взаємини і співпраця, є продуктивною і перспективною. Постійною є активна зацікавленість до розширення двосторонньої торгівлі, розвитку гуманітарних та ін. зв’язків. Усе це сприяє зміцненню клімату довіри у відносинах з республікою Білорусь, що може відзначатися завдяки дружніми візитами одним до одного».

З позитивними враженнями від доброзичливого і гостинного прийому, з вдячністю друзям Столінського району Білорусі рокитнівчани повернулися додому.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Кращими на футзальному турнірі у Білорусі стали представники Рівненщини

Олександр Бондар став кращим бомбардиром та легіонером польської Екстракласи

Відзначимо, що 1 липня у Рокитному відбулися змагання з військово-спортивного багатоборства обласної спартакіади державних службовців. Держслужбовці змагались за звання кращого з кращих з бігу на 100 м, метання гранати та стрільби з малокаліберної гвинтівки. За підсумком змагань перше місце посіла команда Рокитнівського району, а особливо відзначилась Людмила Пишняк. Керівник апарату райдержадміністрації виборола два призові місця та перемогла в загальному рейтингу.
Щасливе Рівне