14.07.2016, 13:00
У Рівному переносять дошку Тарасу Бульбі-Боровцю
Розпорядився це зробити міський голова Рівного Володимир Хомко.
- Мова йде не про пам'ятну, а про анотаційну дошку, яка інформує, на честь кого названо вулицю, - розповів ОГО головний спеціаліст міського управління культури і туризму Рівного Юрій Фаєвський. - В ідеалі такі дошки повинні бути на всіх вулицях міста. Дошку Тарасу Бульбі-Боровцю переносимо з технічних причин. Адже до нас звернувся мешканець будинку №2 з вулиці Тараса Бульби-Боровця з проханням її перенести з його будинку. Адже він встановив паркан біля будинку і дошки стало не видно з вулиці. Тому вирішено перенести її на будинок №4, де її зможуть бачити.
Нагадаємо, що у Рівному також хотіли встановити пам'ятник засновнику УПА «Поліська Січ» Тарасу Бульбі-Боровцю. Однак журналіст з Волині, редактор сайту «Поліська Січ», автор книги «Засновник УПА (1941-1943). Непрочитані сторінки життєпису Тарсаса Бульби-Боровця» Іван Ольховський заявив, що представлена у проекті пам'ятника скульпутра "не схожа на Бульбу-Боровця". Також у Рівному презентували книгу про Тараса Бульбу-Боровця.
Нагадаємо, що у Рівному також хотіли встановити пам'ятник засновнику УПА «Поліська Січ» Тарасу Бульбі-Боровцю. Однак журналіст з Волині, редактор сайту «Поліська Січ», автор книги «Засновник УПА (1941-1943). Непрочитані сторінки життєпису Тарсаса Бульби-Боровця» Іван Ольховський заявив, що представлена у проекті пам'ятника скульпутра "не схожа на Бульбу-Боровця". Також у Рівному презентували книгу про Тараса Бульбу-Боровця.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Мирослава ОПАНАСИККоментарів: 2Переглядів: 1703дошка, вулиця, Бульба-Боровець, новини Рівного, новини Рівного
Інші статті рубрики:
"Продавець-вигадник": на Рівненщині чоловік продавав неіснуючі товари
![](/images/articles/2/small/1702497485.jpeg)
Житель Вараського району постане перед судом за шахрайство з передоплатою за неіснуючі товари.
переглядів: 150
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 137
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 170
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 277