08.08.2016, 13:40

Після третього туру Чемпіонату України «Верес» очолив турнірну таблицю [Фото+Відео]

Третя поспіль перемога рівненського «Вересу» у Чемпіонаті України в першій лізі дозволила команді Володимира Мазяра набрати дев’ять очок. Стільки ж в активі лише «Іллічівця», проте завдяки більшій кількості забитих м’ячів саме рівняни очолили турнірну таблицю.
Чемпіонат України, перша ліга. 3 тур.

НК «Верес» (Рівне) – ФК «Тернопіль» - 4:2 (1:0).

Рівне, 5 серпня, стадіон «Авангард», 4500 глядачів.

Арбітр – Юрій Фощій (Черкаси), асистенти – Ростислав Пузанський, Ростислав Якимик (Львів), четвертий арбітр – Роман Блавацький (Львів), спостерігач арбітражу – Віктор Денисюк (Фастів).

НК «Верес»: Когут, Борзенко, Білий, Зозуля, Западня, Орловський, Кучеров, Герасимець (Котляр, 51), Волошинович, Степанюк (Яворський, 83), Сергійчук (Сікорський, 60) – Попович, Ралюченко, Задоя, Пінчук.

Головний тренер – Володимир Мазяр.

ФК «Тернопіль»: Мирний, Шейко, Гевлич, Курило, Соколовський, Клекот, Вонс, Полянчук (Богданов, 46), Солонинко (Кривий, 67), Червонецький (Чорномаз, 67), Шевчук – Чурілов, Гром’як, Дорі, Грамм.

Головний тренер – Іван Марущак.

Голи: Сергійчук (24), Степанюк (51, 70), Білий (55) - Богданов (63), Курило (90+5, пен.).

Попередження: Кучеров (49), Борзенко (95) – Богданов (85), Курило (87).

Як розповіли в Інформаційній службі НК ФК «Верес», матч проти ФК «Тернопіль» червоно-чорні почали по-господарськи. На 6-й хвилині перший небезпечний момент виник у Сергія Герасимця. Далі на полі було затишшя, яке на 24-й хвилині перервав Михайло Сергійчук. Рівненський форвард після скидки Руслана Степанюка вибіг віч-на-віч з голкіпером тернополян, відкривши рахунок своїм голам у сезоні – 1:0.

Подвоїти результат міг капітан «Вересу» Сергій Борзенко, який пробивав головою після розіграшу кутового, але м’яч від захисника влучив у поперечину.

Другий тайм «Верес» розпочав досить жваво. На 51-й хвилині Руслан Степанюк завершив швидку багатоходівку – 2:0.

На 55-й хвилині рахунок до розгромного довів Василь Білий. Зі штрафного результативний пас віддав Антон Котляр.

Неприємна подія для рівненських вболівальників сталася на 63-й хвилині. Вихованець гощанського футболу Віталій Богданов отримав довгий пас з центру поля, і пробив повз Богдана Когута – 3:1. Цей гол став першим, пропущеним «Вересом» у нинішньому сезоні.

Але радіти гостям довго не довелося. На 70-й хвилині Ростислав Волошинович пробив, і першим на добиванні був Руслан Степанюк- 4:1. Для Руслана цей гол став четвертим у трьох матчах.

Здавалося, що гра так і завершиться, але на 90+5 хвилині арбітр поставив у ворота рівнян пенальті, який реалізував Ігор Курило.

ФОТО З МАТЧУ ВІД РОМАНА ЦУПРУКА

ФОТО З МАТЧУ ВІД АЛЕКСА ХАРВАТА

Рівненський «Верес» почав сезон у Першій лізі з виїзної перемоги

Рівненський «Верес» першу домашню гру в Першій лізі проведе 5 серпня - КАЛЕНДАР

Таким чином, кількість команд, що здобули максимум очок, у турнірній таблиці Першої ліги за підсумком третього туру скоротилося із шести до двох.

"Іллічівець" у важкому матчі переміг "Інгулець". Команда з Петрового у свою чергу зазнала третьої поразки поспіль.

"Іллічівець" - "Інгулець" - 1:0 (0:0)
Гол: Тищенко (51)
Попередження: Цюпа (37), Кисіль (90) - Покотилюк (16), Даценко (17), Нвамора (87).

Після двох впевнених перемог у попередніх матчах - домашня поразка ФК "Полтави" у грі проти ПФК "Суми" виглядає сенсаційно.

ФК "Полтава" - ПФК "Суми" - 0:2 (0:0)
Голи: Брікнер (67), Жаріков (90)
Попередження: Богачов (45), Лучик (71).- обидва ПФК "Суми".

Не менш несподіваною стала домашня поразка "Оболонь-Бровара" у матчі проти непереконливого дотепер столичного "Арсенала".

"Оболонь-Бровар" - "Арсенал-Київ" - 0:1 (0:0)
Гол: Биковський (86)
Попередження: К.Коваленко (40), І.Коваленко (66), Башлай (70), Гордійчук (90) - Турчанов (22), Есеола (90).

Долю, мабуть центрального матчу туру, вирішив пенальті.

"Черкаський Дніпро" - "Десна" - 1:0 (1:0)
Гол: Бушман (25, з пенальті)
Попередження: Савченко (47) - Чорноморець (24), Галенков (90).

Вперше у чемпіонаті не зумів перемогти і "Геліос".

"Геліос" - "Авангард" - 0:0
Попередження: Лобойко (20), Цапій (81) - Собко (72).

Натомість, першу перемогу у чемпіонаті здобула стрийська "Скала".

"Нафтовик-Укрнафта" - "Скала" - 1:2 (1:1)
Голи: Лозовий (45) - Бондаренко (16), Білала (70, з пенальті)
Попередження: Піднебенний (8), Бояринцев (69), Циколія (69), Логінов (87) - Цюцюра (84), Герич (85)
Вилучення: Максимович (90) - "Скала".

Гол на останніх секундах зустрічі приніс першу у чемпіонаті перемогу і "Гірнику-Спорт". МФК "Миколаїв" - єдина команда чемпіонату, яка ще не забивала.

МФК "Миколаїв" - "Гірник-Спорт" - 0:1 (0:0)
Гол: Марусич (90)
Попередження: Муховиков (70), Берко (79) - Моісеєнко (50), Корольков (70), Іванов (76).

У заключному матчі туру зустрілися новачки Першої ліги: "Колос" та "Буковина".

"Колос" - "Буковина" - 3:1 (0:0)
Голи: Вишняк (58), Рябов (70), Цибульський (85) - Перін (59)
Вилучення: Бойчук (87).