15.08.2016, 17:40

«Верес» уперше поступився у матчі чемпіонату [Фото+Відео]

У другому за кілька днів поєдинку у Ковалівці рівненський «Верес» зазнав першої поразки у Чемпіонаті України серед команд першої ліги. Як і в кубковій грі рівняни першими пропустили від «Колоса» швидкий м’яч, але відігратися не змогли – 1:2.
«Колос» Ковалівка – НК ФК «Верес» Рівне – 2:1 (2:0)

Сезон 2016/17. Чемпіонат України з футболу. Перша ліга. 4-й тур.

14 серпня 2016 р. 18:00. с. Ковалівка, стадіон «Колос».

Голи: Рябов (6), Вишняк (20) – Степанюк (90+2).

ФК «Колос»: Литвиненко, Багдасаров, Козир (к), Лисицький, Шевченко, Поздєєв, Рябов, Вишняк (Зуєвич, 68), Морозко, Кривошеєнко (Коропецький, 81), Бондаренко (Коровіков, 87) - Яшков, Махарадзе, Боровець, Чегурко.
Головний тренер: Руслан Костишин.

НК «Верес»: Когут, Зозуля, Борзенко, Білий, Западня, Орловський, Кучеров, Герасимець (Котляр, 46), Волошинович (Яворський, 83), Сергійчук (Сікорський, 55), Степанюк - Чопко, Ралюченко, Братков, Коблюк.
Головний тренер: Володимир Мазяр.

Попередження: Вишняк, 65, Багдасаров, 69 – Волошинович, 49, Яворський, 85.

Арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький).
Асистенти арбітра - Андрій Лібстер (Луганськ), Віктор Нижник (Вінниця).
Четвертий арбітр - Олег Деревінський (Київ).
Спостерігач арбітражу - Роман Зань (Львів).

Як повідомили в Інформаційні службі НК ФК «Верес», то вже зі старту поєдинку у Ковалівці у гостей виникли певні труднощі. Гості пропустили вже на 5-й хвилині гри. Ударом головою після подачі кутового забив Рябов. А ще за 15 хвилин рівняни були змушені вдруге розпочати гру з центра поля. Знову ударом головою, цього разу після навісної передачі з флангу, відзначився Вишняк.

Наприкінці матчу рівняни кинули у бій усі сили і зуміли відіграти один м’яч. Свій шостий у сезоні гол вже у компенсований до основного час забив Руслан Степанюк.

Рівненський «Верес» почав сезон у Першій лізі з виїзної перемоги

Рівненський «Верес» першу домашню гру в Першій лізі проведе 5 серпня - КАЛЕНДАР

Команда Народного Клубу перервала серію із чотирьох перемог поспіль у новому сезоні та серію із трьох поспіль виграшних матчів у чемпіонаті Першої ліги.

Програвши «Колосу», рівняни втім втратили лише одну позицію у турнірній таблиці, опустившись на друге місце.

Гру наступного туру НК «Верес» проведе 20 серпня о 18:00 у Рівному проти краматорського «Авангарду».