16.08.2016, 11:40

Рівнянка у фіналі Олімпіади з бігу на 400 м стала кращою серед європейок [Фото+Відео]

Рівненська легкоатлетка Ольга Земляк пробилася до фіналу XXXI Літньої Олімпіади з бігу на 400 метрів серед жінок. І хоча українка показала у вирішальному забігові сьомий результат, він став найкращим серед усіх представниць Європи.
У півфінальних забігах на 400 метрів серед жінок українка Ольга Земляк показала результат 50.75, що став її особистим рекордом. Такий час дозволив українці замкнути вісімку і вперше у кар’єрі потрапити до фіналу Олімпійських ігор.

Фінальний забіг відбувся у вівторок, 16 серпня, о 04:45 за київським часом. На жаль, у ньому рівненська спортсменка показала не найкращий свій час- 51.24 - і посіла сьоме місце. Але варто зауважити, що Ольга Земляк стала першою українкою, яка бігла фінал на такій дистанції і найшвидшою європейською спортсменкою на 400 метрах.

Легкоатлетка з Рівного відзначила, що подібний результат для неї, без сумніву, успіх і попереду в неї ще естафета. Хоча й в індивідуальному забігові Земляк могла показати кращий час, але допустила помилку – забагато відпустила своїх суперниць на перших метрах дистанції.Крім того, успішно завершилась кваліфікація для українок у бігу на 400 метрів з бар’єрами. Одразу троє українських дівчат – Анна Тітімець, Вікторія Ткачук і рівнянка Олена Колесниченко пробились до півфіналу змагань. Для цього їм потрібно було посісти місця з першого по третє, з чим дівчата вдало впорались, зазначають у Національному олімпійському комітеті України.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Рівненщину на Олімпіаді в Ріо представлятимуть сім спортсменів

Рівненські спортсмени зможуть отримати 300 тисяч за олімпійську медаль

Уже завтра, у середу, 17 серпня, українки позмагаються за вихід до Олімпійського фіналу.

Нагадаємо, що наприкінці липня у місті Сопот (Польща) Ольга Земляк була сильнішою на дистанції 400 м. Її час 51.68. У найближчої переслідувачки полячки Юстини Швєнти - 51.80.
Також у призах - третє місце на цих змагання, але на дистанції 400 метрів з барєрами посіла ще одна рівнянка Олена Колисниченко. Її час на фініші - 56.24 - ідентичний до того, що у другого місця - білоруски Катерини Бєлановіч.