24.08.2016, 09:40

День Незалежності України: куди піти у Рівному [Програма заходів]

фото: Валерія Цуканова

Рівнян запрошують 24 серпня на головні культурно-мистецькі та розважальні заходи міста.


Впродовж цілого дня у Рівному будуть відбуватися різноманітні презентації, концерти, виставки, відкриття рівненського міжнародного кінофестивалю "Місто мрії", вечірки, розважальні програми для дітей, свято хліба, ярмарок виробів місцевих майстрів...

Детальну програму святкування у Рівному можна подивитися за посиланням:Як у Рівному відзначатимуть День Незалежності (+ Програма Заходів)"Генетичний код України" покажуть рівнянам на День НезалежностіО 13-00 на алеї біля Міського Будинку Культури розпочнеться грандіозна виставка-показ вишиванок, під час якої присутні зможуть на власні очі побачити історію вишитого одягу від старовини до сучасності. Крім презентації вишиванок на гостей заходу також чекатимуть виступи талановитих артистів та мистецьких колективів.
У Рівному презентують фільм про кохання атовця та незрячої біженки
В рівненському кінотеатрі "Мультиплекс" (Ера) о 14-00 розпочнеться показ світової прем'єри фільму іранського режисера Алі Фахр Мусаві "Осінні спогади". Її покажуть в рамках Міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії".

У стрічці розповідається про кохання військового з АТО та незрячої біженки з Ірану. Вхід 50 грн.
Детальну програму святкування у Рівному можна подивитися за посиланням:Як у Рівному відзначатимуть День Незалежності (+ Програма Заходів)


У Рівному пройде патріотична мафія у вишиванках

І знову мафіозну родину гостинно приймає Рестораний комплекс "Колиба"
Стильні вишиванки, смачна українська кухня, колоритний заклад, де все пройняте українським духом і найпатріотичніші мафіозі світу – це все мафіозна вечірка по-українськи.

Як завжди, очікуємо на появу нових українських елементів дрес-коду мафії. Хто сказав, що Мафія не має свого колориту? На найоригінальнішого та найоригінальнішу мафіозі очікує приємний сюрприз від нашого постійного партнера Туроператора "Арго-клуб", і професійний фотосет від Віктора Макаренко. Кращі гравці отримають квиточки від нашого креативного партнера "Багатозальний кінотеатр "Мультиплекс".

ДЕТАЛЬНІШЕ


День Незалежності в "Лагуні"24 серпня, до Дня Незалежності, у рівненській "Лагуні" на рівнян чекатиме запальна "Укротека". Улюблені діджеї, вітчизняні хіти, маса драйву та яскравих емоцій - саме таким буде національне свято в "Лагуні".
Детальну програму святкування у Рівному можна подивитися за посиланням:Як у Рівному відзначатимуть День Незалежності (+ Програма Заходів)

Щасливе Рівне