24.08.2016, 12:20

Рівненські учні провели земляків на ХV літні Паралімпійські ігри в Ріо

Участь в урочистих проводах рівненських спортсменів на ХV літні Паралімпійські ігри взяли учні НВК «Колегіум». Цей заклад відноситься до переліку шкіл олімпійської освіти України. Щодо змагань, то вони пройдуть з 7 до 18 вересня в Ріо-де-Жанейро.
Учні «Колегіуму» вручили листівки з побажаннями здійснення олімпійських мрій від наймолодших школярів цього навчального закладу. Закінчилась зустріч спільним фото на фоні прапорів України та Бразилії.

«Нагадаємо, що олімпійські листівки раніше були вручені тим спортсменам, які побували в гостях на «Олімпійських уроках» у колегіумі. Цього року їх отримали учасники ХХХІ літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Олег Омельчук та Михайло Романчук», - розповіли у комунальному закладі «Рівненський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Відзначимо, що рівненські дзюдоїсти-паралімпійці становлять більшість національної збірної команди України з цього виду спорту. Серед них: Юлія Галінська, Ірина Гусєва, Людмила Логацька, Олександр Косінов, Олександр Назаренко, Олександр Помінов та Давид Хорава.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Рівненщину на Олімпіаді в Ріо представлятимуть сім спортсменів

Рівненські спортсмени зможуть отримати 300 тисяч за олімпійську медаль

А нещодавно в Ріо-де-Жанейро відбулася урочиста церемонія закриття Ігор ХХХІ Олімпіади. Українська олімпійська збірна здобула 11 олімпійських нагород, 2 з яких найвищого ґатунку, 5 срібних та 4 бронзових.

Олімпійські чемпіони:

Олег Верняєв – спортивна гімнастика (паралельні бруси)

Юрій Чебан – веслування на байдарках і каное (каное, 200 метрів)

Срібні призери:

Сергій Куліш – кульова стрільба (пневматична гвинтівка, 10 метрів)

Олег Верняєв – спортивна гімнастика (багатоборство)

Жан Беленюк - греко-римська боротьба (85 кг)

Павло Тимощенко - сучасне п’ятиборство

Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька, Олена Вороніна - фехтування на шаблях (командна першість)

Бронзові призери:

Ольга Харлан – фехтування на шаблях

Богдан Бондаренко – легка атлетика (стрибки у висоту)

Анна Різатдінова – художня гімнастика (багатоборство)

Дмитро Янчук та Тарас Міщук – веслування на байдарках і каное (каное, 1000 метрів)

Саме дубенчанин Міщук став єдиним представником Рівненщини, який повернувся з Олімпійських ігор з нагородою. Близькою до успіху була також рівненчанка Ольга Земляк, яка у складі української збірної стала п’ятою в естафеті 4 по 400 метрів.