08.09.2016, 11:20

Хто з рівнян зможе отримати субсидію цьогоріч

Державна допомога розраховуються на основі середньомісячного сукупного доходу сім'ї і у середньому вона складає 1500- 2000 гривень.
Субсидію зможуть отримати родини сукупний дохід яких менший на 15% від комунальних витрат.

Якщо в сім’ї є здорові молоді люди працездатного віку, які не працюють і не декларують доходів, не навчаються і не перебувають на військовій службі, але на якісь же кошти живуть, то для розрахунку субсидії їм буде враховано умовний дохід в розмірі двох прожиткових мінімумів для працездатної особи - нині це 2900 грн. І субсидія їм буде призначена.

Порядок надання субсидій: нові зміни та нюанси. Частина 1

Субсидія не призначається, якщо будь-хто з членів домогосподарства за рік до звернення про призначення пільги купив товар чи послугу на суму більше ніж 50 тисяч гривень.

Перешкодою в отриманні Державної допомоги може стати і земельна ділянка, якщо вона в оренді і приносить дохід.

Порядок надання субсидій: нові зміни та нюанси. Частина 2

Батьки пенсіонери, в помешканні яких зареєстровані повнолітні діти, що проживають в іншому місці зможуть отримати субсидію, якщо нададуть документ, що підтверджує тимчасову відсутність прописаних. або на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов проживання сім'ї.
Заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги НЕ впливає на оформлення субсидії. І ніхто не буде позбавляти українців власності через несплату комунальних тарифів.

Насправді субсидію оформити просто: треба лише заповнити Заяву і Декларацію. Все решта зроблять органи соціального захисту. Подати заявку тепер можна і в електронному вигляді.

Підготовлено за матеріалами облдержадміністрації.

З 1 липня майже вдвічі зростуть тарифи на тепло й гарячу воду у Рівному