03.10.2016, 17:20

Нічия в Києві ще більше віддалила «Верес» від першого місця в чемпіонаті [+Відео]

Рівненський «Верес» свою чергову гру провів у столиці проти місцевого «Оболонь-Бровар». Ні одній з команд вразити ворота суперників на протязі 90 хвилин не вдалося і матч завершився «сухою» нічиєю. Ця втрата очок та виграш «Іллічівця» збільшили дистанцію для рівнян до першого місця до дев’яти балів.
«Оболонь-Бровар» - НК «Верес» - 0:0

1 жовтня 2016 року, Київ, стадіон «Оболонь Арена», 1000 глядачів

Арбітр - Віктор Копієвський (Кропивницький). Асистенти - Антон Ісаєв (Запоріжжя) та Олег Найко (Чернівці). Четвертий арбітр – Владислав Дорош (Київ). Спостерігач арбітражу – Микола Даниленко (Бердянськ).

«Оболонь-Бровар»: Федорівський, Пінчук, К.Коваленко, Аблітаров, Корнєв, Проневич (Сахнюк, 75), Гордійчук, І.Коваленко, Бровченко (Шевчук, 60), Єременко (Слободян, 62), Продан. Запасні: Поштаренко, Улянченко, Кузьменков, Даценко.

Головний тренер: Сергій Солдатов.

НК «Верес»: Когут, Зозуля, Борзенко, Білий, Западня (Неплях, 86), Орловський, Кучеров, Герасимець (Волошинович, 75), Котляр, Степанюк, Козьбан (Сергійчук, 69). Запасні: Леонідов, Коблюк, Ралюченко, Бурлін.

Головний тренер: Володимир Мазяр.

Попередження: Проневич (13).

Як повідомляє Інформаційна служба НК ФК «Верес», перший тайм поєдинку у Києві між «Оболонню» та «Вересом» команди провели дуже обережно, так би мовити, з повагою один до одного. Як результат – у господарів кілька напівмоментів, а рівнян – один, але гострий. На 37-й хвилині Дмитро Козьбан після навісу Олексія Зозулі пробивав під поперечину головою, втім, голкіпер перевів м’яч на кутовий.

Друга половина зустрічі теж вийшла бідною на моменти, хоч і пройшла за переваги рівненської команди. Наприкінці гри «Верес» спробував влаштувати штурм, але до справжньої небезпеки діло так і не дійшло. Згадати можна хіба що потужний удар Василя Білого зі штрафного на 90-й хвилині. Кияни і тим похвалитися не можуть. Не надто щедра на події гра завершилася – 0:0.

Після матчу попереднього туру з «Полтавою» (2:2) Володимир Мазяр сказав, що нічию «Верес» здобув в атаці. Ці слова наставника цілком можна процитувати і цього разу. Таким чином, нічийна серія рівнян досягла вже трьох зустрічей. Втім, є й інша, більш тривала серія – безпрограшна. Так от, вона, включаючи кубкову гру у Горностаївці, становить вже дев’ять поєдинків.

Щодо результатів інших матчів, то команда Олександра Севидова доволі впевнено розібралася вдома із середняком ліги - "Буковиною". Рахунок матчу міг бути більшим, якби кращий бомбардир чемпіонату Руслан Кісіль зумів реалізувати пенальті.

"Іллічівець" - "Буковина" - 1:0 (0:0)
Гол: Кожанов (54)
Попередження: Кольцов (19), Насонов (90+3) - Сніжко (6)
На 57 хвилині Руслан Кісіль ("Іллічівець") не реалізував пенальті.

Впритул до рівнян у турнірній таблиці підібралася чернігівська "Десна", яка на виїзді розгромила "Гірник-Спорт". Цікаво, що усі сім голів були забиті після перерви. Один із м`ячів за команду з Горішніх Плавнів забив екс-гравець НК "Верес" Вадим Яворський.

"Гірник-Спорт" - "Десна" - 2:5 (0:0)
Голи: Яворський (73), Марусич (90+2) - Філіппов (48, 51), Чепурненко (76), Картушов (82), Максименко (88)
Попередження: Фаворов (63 - "Десна").

Четвертим у табелі про ранги залишився "Геліос", який в гостях не зумів обіграти МФК "Миколаїв". Екс-гравець НК "Верес" Олександр Лакуста у цьому матчі відзначився попередженням.

МФК "Миколаїв" - "Геліос" - 0:0
Попередження: Бессалов (29), Ковальов (57), Лакуста (84) - Кіча (45).

А от "Арсенал" та "Колос" в очному протистоянні видали на гора надрезультативну нічию, яка мабуть, не задовільнила жодну з команд. У другому поспіль матчі пропустивши на перших хвилинах, ковалівці врятувалися перед самісіньким фінальним свистком.

"Арсенал-Київ" - "Колос" - 3:3 (1:1)
Голи: Джемаль (2), Есеола (46, 60) - Гавриш (19, з пенальті), Бондаренко (72), Поздєєв (90+3)
Попередження: Костюченко (19), Гетьман (26) - обидва "Арсенал-Київ".

Ще два претенденти на медалі Першої ліги не зуміли визначити сильнішого.

"Нафтовик-Укрнафта" - "Черкаський Дніпро" - 1:1 (1:1)
Голи: Пасіч (1), - Гончаренко (17)
Попередження: Пасіч (22), Лозовий (72). Передистий (73), Поднебенной (86) - Маїк (14), Савченко (67), Балан (88).

У Полтаві ФК "Тернопіль" мав шанс здобути другу у чемпіонаті перемогу. Втім, ведучи в рахунку, тернополяни спершу пропустили двічі. А потім вже у меншості не реалізували пенальті, зазнавши натомість вже дев`ятої поразки.

ФК "Полтава" - ФК "Тернопіль" - 3:1 (2:1)
Голи: Соломка (24, 45+2), Лісовий (90+3) - Вонс (4)
Попередження: Камінський (75), Лісовий (79), Дегтярьов (86) - Полянчук (34), Вонс (87)
Вилучення: Бабич (48, фол останньої надії - ФК "Тернопіль")
На 76 хвилині Вонс (ФК "Тернопіль") не реалізував пенальті.

Волю до перемоги проявив ПФК "Суми", у меншості зумівши забити переможний гол у ворота "Скали".

ПФК "Суми" - "Скала" - 2:1 (1:1)
Голи: Суходуб (36), Кравчук (82) - Максимович (38)
Попередження: Суходуб (5), Лучик (34), Богачов (90) - Скакун (40)
Вилучення: Лучик (58, друге попередження - ПФК "Суми").

Іще один драматичний поєдинок відбувся у Петровому. Там битва "Інгульця" та "Авангарду" завершилася п`ятьма забитими голами, дев`ятьма попередженнями та трьома вилученнями. Герой матчу - Микола Агапов (дубль, попередження та червона картка).

"Інгулець" - "Авангард" - 2:3 (0:1)
Голи: Мучак (56), Дячук (81) - Агапов (9, 82), Собко (47, з пенальті)
Попередження: Мучак (37), Нвамора (72), Шарко (74) - Мірошник (34), Ульянов (52), Агапов (73), Полюлях (76), Єрмаков (90+1), Євдокимов (90+3)
Вилучення: Кретов (47, фол останньої надії), Мучак (85, друге попередження) - Агапов (87, агресивна поведінка).

«Верес» дізнався суперника у наступному раунді Кубка України

Рівненський «Верес» першу домашню гру в Першій лізі проведе 5 серпня - КАЛЕНДАР

Матчі наступного, 13-го туру, пройдуть упродовж двох днів. Восьмого жовтня зіграють: