06.12.2016, 13:33

У Рівному спортсмени «Інваспорту» визначили кращих шашкістів області [+Фото]

Третього-четвертого грудня у Рівному пройшов чемпіонат Рівненщини з шашок серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та слуху. Змагання відбувалися у приміщенні регіонального центру «Інваспорт». Підведення підсумків проводилось окремо за нозологіями, серед жінок, чоловіків, юнаків та дівчат.
У чемпіонаті приймали участь кращі спортсмени з ураженнями ОРА, вадами зору та слуху області, а саме: Здолбунівського, Зарічненського, Млинівського районів, вихованці загальноосвітньої Острозької спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху, вихованці загальноосвітньої Клеванської спецшколи-інтернату для дітей з вадами зору, вихованці загальноосвітньої Костопільської спецшколи-інтернату для дітей з ураженнями ОРА, м. Дубно, м. Вараш та м. Рівне. Загалом змагалося 93 учасника.

З вітальним словом перед учасниками змагань виступили головний спеціаліст управління молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації – Мурін Володимир Валерійович та заступник начальника регіонального центру «Інваспорт» - Демчук Андрій Олександрович.

На урочистому відкритті змагань вручили посвідчення майстра спорту України з шашок серед спортсменів з ураженнями ОРА – Никитюк Галині.

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами слуху стали

(жінки):

І місце – Жученя Валентина (м. Рівне)

ІІ місце – Юглічек Ніна (м. Рівне)

ІІІ місце – Остапович Валентина (м. Рівне)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами слуху стали

(чоловіки):

І місце – Денисюк Сергій (м. Рівне)

ІІ місце – Савчук Петро (м. Рівне)

ІІІ місце – Денисюк Володимир (м. Рівне)

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Президент Рівненської обласної федерації шахів Володимир Ковальчук — про секрети успіху шахів на Рівненщин

«Інваспорт»: у Рівному відбувся чемпіонат області з шахів

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами слуху стали

(молодша група, юнаки) :

І місце – Зінченко Єгор (Острозька спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Гандабеску Віктор (Костопільська спецшкола-інтернат)

ІІІ місце – Василевич Родіон (Острозька спецшкола-інтернат)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з ураженнями ОРА стали

(жінки) :

І місце – Михальчук Ганна (м. Дубно)

ІІ місце – Горак Наталія (м. Рівне)

ІІІ місце – Тополевська Світлана (м. Рівне)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з ураженнями ОРА стали

(чоловіки) :

І місце – Заборовський Анатолій (м. Рівне)

ІІ місце – Данилів Михайло (Зарічненський р-н)

ІІІ місце – Новак Микола (м. Рівне)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з ураженнями ОРА стали

(молодша група, дівчата) :

І місце –Баша Емілія (Костопільська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Августін Наталія (Млинівський р-н)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з ураженнями ОРА стали

(молодша група, юнаки) :

І місце – Макарчук Богдан (Костопільська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Ступницький Іван (м. Рівне)

ІІІ місце – Грабінов Дмитро (Здолбунівський р-н)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами зору стали

(жінки):

І місце – Никитюк Галина, МСУ (м. Рівне)

ІІ місце – Матковська Катерина (м.Рівне)

ІІІ місце – Дячук Марія (м. Рівне)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами зору стали

(чоловіки):

І місце – Жабчик Сергій, КМСУ (м. Рівне)

ІІ місце – Асєєв Сергій (м. Рівне)

ІІІ місце – Гулюк Микола (м. Рівне)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами зору стали

(молодша група, юнаки) :

І місце – Бережний Михайло (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Чаплінський Юрій (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІІ місце – Мінаєв Павло (Клеванська спецшкола-інтернат)

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.

Загальне керівництво проведенням змагань здійснював регіональний центр «Інваспорт».







Щасливе Рівне