16.12.2016, 18:35

На Чемпіонаті України з плавання рівнянки завоювали шість золотих медалей

Спортсменки «Інваспорт» - рівнянки Катерина Ткачук та Ярина Матло - успішно виступили на черговому Чемпіонаті України з плавання. Вони здобули кожна, відповідно, чотири та дві золоті медалі змагань. Численні нагороди різної проби виявилися в активі й інших представників Рівненщини.
Чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку пройшов з 10 по 13 грудня у Кам’янську, що у Дніпропетровській області.

В змаганнях брали участь команди Херсонської, Хмельницької, Донецької, Харківської, Житомирської, Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Чернігівської, Київської, Полтавської, Миколаївської, Закарпатської, Івано-Франківської, Одеської, Львівської, Хмельницької, Черкаської, Волинської, Тернопільської, Луганської областей та столиці - міста Київ.

Рівненську область на цих змаганнях представляли вісім спортсменів, членів збірної команди області:

Ткачук Катерина, вади зору, клас S-11

на дистанції 100 м на спині з результатом 1.30,84 посіла І місце;

на дистанції 50 м на спині з результатом 0.40,31 посіла І місце;

на дистанції 50 м батерфляєм з результатом 0.43,83 посіла І місце;

на дистанції 100 м вільним стилем з результатом 1.22,15 посіла І місце;

на дистанції 50 м вільним стилем з результатом 0.35,67 посіла ІІ місце

Матло Ярина, вади зору, клас S-12

на дистанції 50 м вільним стилем з результатом 0.31,55 посіла І місце;

на дистанції 50 м на спині з результатом 0.37,34 посіла І місце

Шамрай Андрій,УОРА, клас S-6, SВ-5

на дистанції 50 м брасом з результатом 1.07,06 посів ІІ місце;

на дистанції 100 м вільним стилем з результатом 1.32,02 посів ІІІ місце;

на дистанції 50 м вільним стилем – V місце

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Рівненський ветеран здобув золото на «Кубку Прикарпаття» з плавання

Рівненські ветерани стали кращими на всеукраїнських змаганнях із плавання

Романуха Ольга, УОРА, клас S-9, SВ-8

на дистанції 50 м вільним стилем з результатом 0.36,97 посіла ІІІ місце;

на дистанції 100 м. на спині з результатом 1.39,15 посіла ІІІ місце;

на дистанції 100 м вільним стилем з результатом 1.23,75 посіла ІІІ місце;

на дистанції 50 м на спині – ІV місце;

на дистанції 50 м брасом – VІІ місце

Варварук Валерій,УОРА, клас SВ-9

на дистанції 50 м брасом з результатом 0.39,59 посів ІІІ місце;

на дистанції 100 м брасом з результатом 1.31,50 посів ІІІ місце

Базилюк Олег,УОРА, клас S-4

на дистанції 200 м вільним стилем з результатом 5.31,95 посів ІІІ місце;

на дистанції 100 м вільним стилем – V місце;

на дистанції 50 м на спині – VІ місце;

на дистанції 50 м вільним стилем – VІІ місце

Макарчук Володимир,УОРА, клас S-10

на дистанції 50 м на спині – ІV місце;

на дистанції 50 м батерфляєм – ІV місце;

на дистанції 50 м вільним стилем – V місце

Мізерний Михайло,УОРА, клас S-10, SВ-9

на дистанції 50 м на спині –VІ місце;

на дистанції 50 м вільним стилем – ІХ місце;

на дистанції 50 м брасом – Х місце.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна



Панасюк

Автовикуп



Тріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ