24.12.2016, 13:30

Рівненські легкоатлети здобули три золота на міжнародному «Фестивалі бігу»

Спортсмени з Рівненської області традиційно взяли участь у відкритих всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Фестиваль бігу-2016». На цьому юнацькому турнірі рівняни продемонстрували чудовий результат, здобувши три золоті медалі, три срібні та бронзову нагороди.
Рівненщину представляли вихованці відділення легкої атлетики комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради.

Зокрема, Дмитро Романюк з бігу на 300 метрів, Олексій Годунко з бігу на 1000 метрів та Вікторія Федчик з бігу на одну милю стали переможцями.

Призерами змагань також було названо:

ІІ місце – Андрій Козик з бігу на 300 метрів серед юніорів (тренер Нечипорук І.А., Пятковська Я.А.)

ІІ місце – Софія Горобюк з бігу на 300 метрів серед юніорок (тренер Машанєнков О.В.)

ІІ місце – Марія Джетібаєва з бігу на 60 з/б серед дівчат 1999 р.н. і молодше (тренер Машанєнков О.В.)

ІІІ місце – Олександр Чернявка з бігу на 1000 метрів серед юнаків 2001-2002 р.н. (тренер Машанєнков О.В.).

У «Фестивалі бігу», який традиційно, починаючи з 1982 року, проходить наприкінці року у Львові, окрім українських спортсменів взяли участь легкоатлети з Польщі та Молдови. Бігуни змагалися на дистанціях від 60 метрів до однієї милі (1609 м). Вік учасників від 12 до 19 років.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Рівненщину на Олімпіаді в Ріо представлятимуть сім спортсменів

Рівненські спортсмени зможуть отримати 300 тисяч за олімпійську медаль

Нагадаємо, наприкінці вересня у Луцьку зібралось 604 юних легкоатлетів, щоб визначити найкращі команди в Україні серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших. Змагання проходили на головному стадіоні міста - «Авангард».

Представники юної легкоатлетичної спільноти Рівненської області також взяли участь у змаганнях, які проводилися у трьох номінаціях: серед команд областей, ДЮСШ та СДЮСШОР. Серед 24 команд регіонів України, команда Рівненської області посіла 9 місце.
Серед команд СДЮСШОР України рівненська ОСДЮСШОР посіла 4 командне місце серед 14 команд. На змаганнях також рахувався підсумок серед ДЮСШ. Команда рівненської ОСДЮСШОР посіла перше місце, а Костопільскої ДЮСШ - лише сорокове.