28.12.2016, 16:00

Підсумки року-2016: “КУБ” – це кошти на розвиток бізнесу для підприємців Рівненщини

Реальну можливість для підприємців отримати кошти на розвиток бізнесу дає участь у програмі підтримки підприємництва “Країна Успішного Бізнесу (КУБ)”, партнером якої є ПриватБанк.
Разом з “Українським союзом промисловців і підприємців” тут поставили амбітне завдання – за 2 роки створити 1 мільйон нових робочих місць. 2016 рік став роком успішного старту цього проекту, надзвичайно важливого для економіки всієї держави. І Рівненщина не стала винятком.

Спільний проект ПриватБанку та УСПП під назвою “КУБ”, що розшифровується як Країна Успішного Бізнесу, – це коли українці кредитують українців, разом зміцнюючи економіку власної держави. Вивчивши передовий світовий досвід, ініціатори проекту реалізували схему, коли в бізнес безпосередньо інвестують свої кошти звичайні люди, на власний розсуд обираючи проекти, в які вірять. А ще “КУБ” – це не лише фінансування, а й безкоштовне навчання інструментам ведення бізнесу, безкоштовні консультації на відповідні теми – бухгалтерські, юридичні та, звичайно ж, банківські.

Підтримка бізнесу в рамках програми “КУБ” здійснюється у двох напрямках – нецільові позики до 50 тис. гривень, які підприємцю-початківцю надає безпосередньо банк, і “проектне фінансування” на суму від 50 до 300 тис. гривень, коли кошти на підтримку того чи іншого бізнес-проекту збираються через сайт “КУБ” від усіх бажаючих стати інвестором.

Нині за програмою “КУБ” видано вже 1,5 млрд гривень позик майже сотні тисяч підприємців. Із них проектних позик – понад 3 тисячі на суму близько 300 млн гривень. За оцінкою фахівців ПриватБанку, програма вже дозволила отримати роботу понад 71 тисячі людей.

Національна програма розвитку малого бізнесу “Країна підприємців” успішно працює і на Рівненщині. Нині в її рамках уже знайшли підтримку більше 150 проектів малого бізнесу на загальну суму 14 млн грн. І це лише початок. Адже нині є домовленість про включення до бюджетів Рівного та області по 1 млн гривень на відшкодування відсотків за кредитами “КУБ” для підприємців. Механізм реалізації буде надзвичайно прозорим: підприємець щомісяця відповідно до кредитної програми сплачує банку відсоток, і значна частина (це може бути півтори-дві облікові ставки Національного банку) повертається за кошт обласного бюджету. Проекти обиратимуться у відкритому режимі, на конкурсній основі. Якщо вони будуть реалізовані – це дасть потужний поштовх створенню на Рівненщині нових робочих місць.

Щоб стати учасником національної програми “Країна підприємців”, зареєструйтесь на сайті kub.pb.ua

До теми:

Дієва програма підтримки підприємництва представлена на Рівненщині

Програма мікрофінансування для малого бізнесу успішно запрацювала на Рівненщині

На Рівненщині успішно розпочато реалізацію програми мікрофінансування для малого бізнесу
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна



Панасюк

Автовикуп



Тріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ