29.12.2016, 13:49

Скандал на сесії Рівненської міської ради — рівняни скаржаться на депутата (+ФОТО)

Фото Олександра Шевчука

До зали засідань під час сесії Рівненської міської ради знову прийшли пікетувальники.
До міських депутатів Рівного, які засідають сьогодні, 29 грудня, завітали мешканці вулиці Струтинської із протесними плакатами в руках.

- Будинок на нашій вулиці будував фонд МЖК. Це чотириповерхова забудова, яку здали в експлуатацію. Там живуть молоді сім’ї, які побрали кредити на житло на 10-15 років. У позаминулому році міський депутат Василь Немеш поблизу нашого будинку розпочав будівництво 11-поверхового будинку, на сьогодні воно майже завершилося. Як нам повідомив начальник управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області Ігор Мічуда, відсутні усі документи, відсутня декларація на початок будівництва. На сьогодні відбуваються судові процеси — про знесення цієї новобудови від обласної прокуратури, а також суд про видачу дозвільної документації. Проте не зважаючи на це, будівництво триває кожного дня. Ми це бачимо, коли ведемо вранці дітей у садочок. Будівельні крани їздять над дитячим майданчиком. Від квітня минулого року два під’їзди відключили від газу. Не з вини жителів. Вони не можуть отримати субсидії, а також опалюються електричними обігрівачами. І це все з вини однієї особи. Ми не знаємо до кого звертатися. Обласна прокуратура написала нам відповідь, що будівництво не ведеться. В Нацполіції порушили кримінальну справу й результату немає. Василь Немеш приходив до нас, були обіцянки замінити котли або виплатити відшкодування, щоб ми могли це зробити самотужки. Зараз нічого не зроблено, - говорить мешканець будинку на вулиці Струтинської, 13-а Олександр Ясковець.

Депутати Рівного сперечалися, але за бюджет таки проголосували

Міський депутат Василь Немеш у своєму коментарі стосовно цього протесту був гранично небагатослівним:

- Цей протест відбувається на замовлення Віталія Германа, який хоче стати заступником міського голови. Я його не підтримуватиму, от і хочуть мене дискредитувати.

Віталій Герман прокоментував цю заяву наступним чином:

У Рівному відремонтують цілий масив тротуарів та доріг

- Я нікого не наймав, жодних протестів не замовляв. Я цим людям не заплатив ні копійки. Протест — це ініціатива самих мешканців.

Фото Олександра Шевчука
Фото Олександра Шевчука


Самих мешканці вулиці Струтинської, 13-а така думка вкрай здивувала:

- Віталій Герман — хто це? Я його особисто не знаю, мені ніхто не платив. Ми прийшли розповісти про свої проблеми, - говорить протестувальник Дмитро Секо.

Позицію міської влади щодо цієї проблеми оголосив міський голова Рівного Володимир Хомко:

- У цій сфері у нас немає повноважень. Це не наші функції, це прерогатива ДАБІ.

Простоявши ще деякий час із протесними плакатами, мешканці вулиці Струтинської, 13-а покинули засідання сесії Рівненської міської ради.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Щасливе Рівне