Магнітні бурі у січні 2017 - прогнози
Вже на початку місяця очікуються хвилювання геомагнітного поля Землі, які досягнуть максимуму 5 січня. Період відчутних магнітних бур, за деякими даними, очікується 17-19 січня. У поєднанні з різким похолоданням і проходженням атмосферних фронтів Україною це може суттєво впливати на настрій і самопочуття метеочутливих, ослаблених та хворих людей.
Як поводити себе у дні магнітних бур
Щоб легше переносити дні магнітних бур, фахівці рекомендують:
- відмовитися від алкоголю і сигарет, міцної кави та чаю;
- обмежити вживання солоної, гострої, жирної, смаженої їжі;
- підтримувати позитивний настрій, уникати стресових ситуацій,
- зменшити фізичні навантаження,
- більше перебувати на свіжому повітрі,
- людям з хронічними захворюваннями виконувати рекомендації лікарів і приймати препарати для профілактики загострень.
Поради рівнянкам: як пережити магнітні бурі?
За прогнозами фахівців Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ТЕСИС, слабкі магнітні бурі очікуються 5, 17-19 січня 2017. У середині місяця магнітне поле Землі буде спокійним.
За даними gismeteo.ua, отриманими з Space Environment Center, NOAA & U.S. Air Force, США, у певні години 4 січня очікуються дуже слабкі геомагнітні збурення.
УВАГА!
Найбільш точний прогноз науковці дають за 1-3 доби до початку магнітної бурі або магнітного шторму – після отримання обсерваторіями та цифрової обробки сигналу про спалахи, викиди плазми, протуберанці, плями, «чорні діри» та інші зміни на Сонці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Магнітні бурі у грудні 2016 - прогнози
Чому кішка лягає на хворе місце?

споживач, прогнози, магнітна буря, Магнітні бурі у січні 2017
Як зберегти свіжість хліба надовго

Свіжоспечений хліб із рум’яною скоринкою та ніжною, м’якою м’якушкою — справжня гастрономічна розкіш. Білий, житній чи зерновий — кожен має своїх поціновувачів. Та скільки разів ми стикалися з розчаруванням, коли вже наступного дня хліб ставав твердим і сухим?
переглядів: 372
П’ять простих налаштувань, які допоможуть смартфону працювати довше

Ми живемо в епоху, коли смартфон — не просто засіб зв’язку, а особистий помічник, навігатор, розважальний центр і навіть кишеньковий офіс.
переглядів: 370
Як розписати писанку: інструменти, техніка, орнамент

Розпис писанки — це не просто творчий процес. Це глибоке занурення у власне "я", спосіб осмислення світу і форма збереження культурної спадщини. Писанка — це не лише великодній символ, а живий код української нації, в якому переплітаються естетика, духовність і історична пам’ять.
переглядів: 365
Компенсація для роботодавців: як отримати підтримку за працевлаштування молоді

Роботодавці в Україні мають можливість отримати фінансову компенсацію за працевлаштування молодих фахівців. Про це повідомляє Державна служба зайнятості. Ініціатива спрямована на підтримку бізнесу та створення додаткових можливостей для молоді, яка лише починає свій професійний шлях.
переглядів: 406
Як перевірити масло вдома: кілька простих рецептів

Вершкове масло — постійний гість на кухні багатьох українських родин. Його цінують не лише за універсальність у приготуванні страв, а й за поживні властивості.
переглядів: 287