Мешканець Рівненщини викрав тисячу метрів кабелю
На Рівненщині чоловік бив поклони, щоб обікрасти пенсіонерку (+ФОТО, ВІДЕО)
- Встановили, що чоловік причетний до трьох крадіжок телефонного кабелю на території району, — повідомив в.о. заступника начальника Корецького відділення поліції Іван Горкун. — У загальному він викрав майже тисячу метрів із опор повітряних ліній.
Рівненські патрульні допомогли непритомному чоловікові (+ФОТО)
Через це постраждав Корець та села Новий Корець, Жадківка.
З’ясувалося, що чоловік — колишній зв’язківець, проживає з матір’ю та братом. З його слів, він усього лиш обрізав нікому не потрібні кабелі.
- Я 21 рік пропрацював в установі. Мене скоротили, — розповідає кореччанин. — Як були городи, то ще мав заробіток, а нині – безгрошів’я. Я добре знав територію, яку колись обслуговував, де ніхто не живе, і нічого не крав. До того ж, якщо ті кабелі висять нікому не потрібні.
Чоловік зізнається, що не думав про покарання, допоки не затримали. За частиною 2 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України йому повідомили про підозру. Тепер йому загрожує обмеження або позбавлення волі на строк до п’яти років.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
Про це повідомили з відділу комунікації поліції Рівненської області.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
На Рівненщині перевірили дотримання правил полювання: є порушники
![](/images/articles/2/small/1739814364.jpg)
Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу провели перевірку мисливських угідь на Рівненщині, аби виявити можливі порушення під час регулювання чисельності хижих тварин – вовків та лисиць.
переглядів: 245
Рівненська медична академія розширюється: нова локація для навчання студентів
![](/images/articles/2/small/1739813819.jpg)
Рівненська медична академія отримає додаткове приміщення для навчання студентів.
переглядів: 229
На Рівненщині затримали чоловіка за неправдиве повідомлення про «замінування» ТЦК
![](/images/articles/2/small/1739812954.jpg)
У Березному правоохоронці викрили 53-річного мешканця села Губків, який повідомив про нібито замінування будівлі Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
переглядів: 219
У Здолбунові затримали наркодилера: чоловіка взяли під варту
![](/images/articles/2/small/1739812182.jpg)
Здолбунівські правоохоронці затримали 31-річного жителя села Здовбиця за підозрою у збуті наркотичних речовин.
переглядів: 263
У Чорнобильській зоні немає пожежі та викидів радіації
![](/images/articles/2/small/1739801585.jpg)
Останніми днями у мережі активно поширюється дезінформація про нібито масштабні осередки вогню на території Чорнобильської атомної електростанції, а також можливий радіаційний викид.
переглядів: 216