05.02.2017, 08:30

Рівнянка отримала олімпійську бронзу майже з п'ятирічним запізненням

Рівненська легкоатлетка Ольга Земляк здобула бронзову медаль Олімпійських ігор. Про це вона дізналася лише через чотири з половиною роки після закінчення Олімпіади, яка відбулася у Лондоні в 2012 році. Через дискваліфікацію російської збірної українська команда піднялася з 4-го на 3-є місце.
Як повідомили 1 лютого на офіційному сайті Міжнародного олімпійського комітету (МОК), збірна України отримує бронзову медаль Олімпійських ігор 2012 року у Лондоні в жіночій естафеті 4 по 400 метрів.

Через позитивну допінг-пробу росіянки Антоніни Кривошапко, росіянки втрачають свою срібну медаль. Відповідно команда України, яка фінішувала четвертою отримує бронзове місце, а команда з Ямайки – срібну.

Разом з Ольгою Земляк бронзові медалі Олімпійських ігор-2012 отримають її партнерки по збірній - Аліна Логвиненко, Анна Ярощук та Наталія Пигида.

Нагадаємо, що рівнянка за підсумками 2016 року стала найкращим легкоатлетом – жінкою. Згідно голосування, яке провели за ініціативи Федерації легкої атлетики України, її визнали кращою серед спортсменок. Крім того, Ольга ввійшла до складу легкоатлетичної «Команди року».

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Рівненщину на Олімпіаді в Ріо представлятимуть сім спортсменів

Рівненські спортсмени зможуть отримати 300 тисяч за олімпійську медаль

В минулому році Ольга Земляк на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро посіла 7-е місце з бігу на 400 метрів та 5-е в естафеті 4 х 400 м. Також Ольга Земляк разом з Юлією Олішевською, Аліною Логвіненко, Ольгою Бібік та Тетяною Мельник в естафеті 4х400 метрів стали шостими на чемпіонаті Європи в Амстердамі.

Раніше заслужений майстер спорту України Ольга Земляк завойовувала золото континентальної першості в естафеті 4x400 метрів на чемпіонаті Європи 2012 у Гельсінкі разом із Аліною Логвиненко, Юлією Олішевською та Наталією Пигидою, а також ставала срібною призеркою Чемпіонату Європи з легкої атлетики 2014 року в місті Цюрих (Швейцарія) на дистанції 400 м та естафеті 4×400 м.