Дача. Сад. Город. Вирощуємо редиску в теплиці
Для того, аби прискорити сходи, перед посівом насіння рекомендовано обробити в розчині марганцівки протягом 20 хвилин. Сіяти редиску варто в борозенки глибиною 1-1,5 см з відстанню між рядками 10-15 см і 1-2 см в рядку. Перед посівом борозенки добре полити гарячою водою. Якщо погода холодна, грядку з редискою після посіву можна додаткового накрити плівкою.

Для появи сходів температура в теплиці повинна бути 15-20 градусів. Коли редиска проросте, температуру на тиждень знижують до 7-8 градусів, а потім витримують у межах 16-18 градусів.
Коли сходи підростуть, приблизно через 4-5 днів, посіви потрібно прорідити, залишаючи відстань між рослинами 3-4 см. Поливати розсаду слід систематично методом дощування, що можна зробити за допомогою ситечка. Полив проводиться раз в тиждень, в жарку погоду - 2 рази з розрахунку по 10-15 літрів води на один метр квадратний. При недостатньому поливі редиска може потріскатися. Коли ґрунт підсохне, його треба розпушити між рядами, потроху нагортаючи землю до рослин.

Якщо ґрунт не дуже насичений добривами, на початку формування плодів редиски, необхідно провести підживлення. Для цього в 10 літрів води додається 1 ч.л. сечовини або сульфату калію.
Ще однією важливою умовою для отримання гарного врожаю редиски в теплиці вважається освітлення. Редиска дуже світлолюбна рослина, а тому важливо, щоб ніякі рослини не затіняли її. Забруднена плівка або скло можуть також затримувати попадання сонячних променів, що призведе до затягнення періоду вегетації редиски.
Крім цього, важливо регулярно провітрювати теплицю, в якій росте редиска, а температура тут повинна бути помірною.

Читати також:
Чим найкраще накривати теплицю
Чим краще удобрювати розсаду
Чим підгодовувати полуниці у березні

Як приготувати літній десерт: швидкий рецепт, що освіжає

У літню спеку хочеться чогось легкого, прохолодного та смачного. Ідеальним варіантом для такого випадку є освіжаючий десерт, який не потребує багато часу на приготування і не перевантажує організм.
переглядів: 169
Як з рівненського автвокзалу їдуть маршрутки і автобуси (початок доби)

Літо - час мандрівок, найкращий період, аби вибратися у дорогу за різними напрямками. Та для успішної мандрівки треба усе ретельно спланувати. І головно - спланувати час виїзду. Пропонуємо вашій увазі довідковий час відправлення рейсів за різними напрямками.
переглядів: 423
У МОЗ попереджають про небезпеку лептоспірозу: як захистити себе влітку

Медики попереджають українців про загрозу лептоспірозу — гострого інфекційного захворювання, яке особливо активізується у літній період. Інфекція передається людині через контакт із водою, ґрунтом або їжею, зараженими бактеріями лептоспір. Найчастіше джерелом зараження стають гризуни.
переглядів: 224
На території Рівненського зоопарку встановили підйомник

Рівненський зоопарк зробив ще один крок до безбар’єрності. Вхід до Екзотаріуму тепер облаштований сучасним підйомником для людей на кріслах колісних, а також для батьків із дитячими візками.
переглядів: 753
Алича — ягода літа: користь і рецепти домашнього варення

У сезон свіжої аличі господині все частіше шукають не лише способи зберегти урожай, а й нагадують про її користь. Цей кислуватий фрукт — справжнє джерело вітамінів і чудова основа для варення, соків, соусів та пастили.
переглядів: 182