03.04.2017, 17:06

Росія: у Санкт-Петербурзі стався жахливий вибух (+ФОТО, ВІДЕО)

Він прогримів сьогодні, 3 квітня.
Вибух у петербурзькому метро стався о 14.40 між станціями метро “Технологічний інститут” та “Сінна Площа” у третьому вагоні потягу метро. Як повідомляють журналісти в ефірі російського телеканалу “Дождь” є велика кількість жертв внаслідок вибуху. Відомо про близько 50 постраждалих. Точно поки відомо про 10 — загиблих та 25 людей госпіталізували у дві лікарні міста. Остаточну кількість постраждалих встановлюють.

Обстріл з гранатомета Генконсульства Польщі у Луцьку — реакція поляків

Відео з канала користувача Мегаполис у мережі Youtube.Щодо характеру вибуху, то, зокрема, припускають, що це міг бути терористичний акт. Також у повідомленнях російських журналістів, є інформація про те, що вибухівку міг привести в дію смертник. Проте це не підтверджена версія. На місці трагедії працюють російські правоохоронці. Представник Генпрокуратури говорить про те, що поки рано робити висновки про природу вибуху й стверджувати, що стався теракт.
Відео з канала користувача Мегаполис у мережі Youtube.Свідки трагедії розповідають, що вибух був надзвичайно потужний, говорять про велику кількість вибухівки. Сталося значне задимлення. Петербуржці розповідають, що у цей час метро користується багато молоді — учнів та студентів.

Через теракт багато людей загинули у Дамаску

Відомо, що в Санкт-Петербурзі сьогодні знаходиться президент Росії Володимир Путін. Він, зокрема, сьогодні зустрічається з президентом Білорусі Олександром Лукашенко. Вважають, що Володимир Путін планує відвідати місце трагедії.

Фото та відео зі спільноти ДТП и ЧП | Санкт-Петербург | Питер Онлайн | СПб
Щасливе Рівне