Ми у Facebook
12.04.2017, 13:03

«Регіна» поступилася в останній грі першого туру «Орбіті»

Здобувши у двох матчах першого туру турніру за 5-8 місце перемоги над «Педуніверситетом» та «Сєвєродончанкою», рівненська «Регіна» програла останню гру проти «Орбіти». Таким чином, після цієї поразки перед 2-м туром, що пройде в Запоріжжі з 20 по 22 квітня, головне завдання рівнянки ще не вирішили.
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" 0:3 (11:25, 21:25, 14:25)
«Регіна»: Михальчук, Овезгельдієва, Скорохід, Лозінська, Грицуняк (к), Альохіна; Вікторчук (л), Завала, Дадіжа. Тренер – Ігор Тартаковський.
«Орбіта»: Олійник, Савченко, Пасс, Козиряцька-Середа (к), Яструб, Лучко; Кутнякова (л). Тренер - Ірина Комісарова.
Тривалість матчу: 57 хв. (18+21+18).
Судді: М.Хвас (Тернопіль), С.Овчарук (Миколаїв).
8 квітня. Чернігів. Спорткомплекс ЧНПУ. 50 глядачів.

Як відзначили у Рівненській обласній федерації волейболу, гра рівнянкам відверто не вдалася. Чи то команда фізично підсіла після виснажливих матчів з «Педуніверситетом» та «Сєвєродончанкою», чи то психологічно перегоріли рівнянки в поєдинку з фаворитом цього турніру, але кількість помилок і, часто, помилок невимушених, була занадто велика щоб нав’язати «Орбіті» боротьбу.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

«Регіна» стартувала у Суперлізі з двох домашніх поразок

«Регіна» розпочне новий сезон у Суперлізі поєдинками проти призерів

Перша партія пройшла за повної переваги запорізької команди і завершилася з розгромним рахунком 25:11 на користь «Орбіти». Але, як кажуть, потрібно шукати позитив навіть в невдало проведених матчах і відштовхуючись від нього рухатися далі. Таким позитивним моментом стала гра «Регіни» в другому сеті. Після розгрому на старті наша команда зуміла зібратися і вийти на фініш другої партії з цілком ігровим рахунком 21:21. Зажевріла надія, але вона швидко згасла внаслідок помилок на прийомі. «Орбіта» вдало зіграла в атаці, вийшла на подачу, а далі… Далі за запоріжанок все зробили власні помилки рівненських волейболісток. 21:25 в партії і 0:2 в матчі. В третьому сеті рівнянки продовжували боротися, але відчувалося, що сьогодні був явно не день «Регіни». Тож третя партія залишилася за «Орбітою» 14:25, яка вже після 1-го туру практично забезпечила собі право зіграти в Суперлізі.

Загалом виступ у першому турі можна визнати цілком вдалим. «Регіна» перемогла головних конкурентів та збільшила відрив від «Сєвєродончанки» та «Педуніверситету», позбавивши тим самим чернігівських волейболісток переваги власного майданчику.


На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах

Нерухомість


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ