Розсада помідорів - проблеми вирощування та догляду
Основна причина такої проблеми — це недостатнє освітлення рослин. Найчастіше розсада помідорів вирощується на невеликих підвіконнях, в ящиках маленького розміру.

Хочеться виростити розсаду по максимуму, тому в одній ємності зростає велика кількість рослин, які заважають один одному. Розсада томатів повинна рости вільно, щоб у кожного саджанця був вільний доступ до світла. При необхідності потрібно використовувати додаткове підсвічування в темний час доби.
Дача. Сад. Город. Вирощуємо перець Чилі на підвіконні
Іншою причиною може бути неправильний температурний режим. При підвищеній температурі повітря, стебло у рослин потоншується, а листя втрачають силу. Середня денна температура в приміщенні повинна бути в межах 25-28 градусів, а при підвищеній хмарності — не більше 20 градусів. «Тропічний клімат» в приміщенні тільки зашкодить розсаді томатів.
Дача. Сад. Город. Вирощуємо редиску в теплиці
Дуже важливо дотримуватися правила поливу розсади. Поливати рослину потрібно тільки після повного висихання ґрунту. Зайва волога в ґрунті теж може стати причиною витягування розсади. З підгодівлею також потрібно бути обережними. Вони вносяться в ґрунт тільки коли є на це вагомі причини — сповільнився ріст рослини, змінився колір листя. Зайві добрива приведуть до негативного результату.
Що робити, коли розсада помідор жовтіє і сохне
Тут варто знову нагадати про правильне освітлення і помірний полив. Знайдіть для розсади томату добре освітлювальне місце в кімнаті, або іноді виносьте її на засклений балкон. З поливом теж не переборщіть — томати не люблять зайву вологість. Ґрунт повинен висихати повністю. Тільки після цього розсада помідорів може бути полита.

При своєчасному правильному поливі і хорошому освітленні проблеми з листям на розсаді можуть бути тільки через брак поживних речовин. Потрібно визначити, чого саме не вистачає для рослини і підібрати відповідний тип підгодівлі.
Ця поширена проблема може мати безліч різних причин.
Однією з найбільш частих причин є сухе повітря в приміщенні. Якщо це дійсно так, то сухі кінчики листя будуть не тільки у розсаді, а відразу на всіх рослинах. Підняти рівень вологості повітря можна за допомогою будь-яких ємностей з водою, які ставлять поруч з рослинами.
Іншою причиною може бути «пересолений» ґрунт. Його видно за характерними плям білого або жовтого кольору на поверхневому шарі ґрунту. Такий ґрунт не тільки не дає розсаді необхідне живлення, але ще і забирає деякі поживні речовини. Через це страждає вся рослина, але в першу чергу листя.
Врятувати розсаду можна. Для цього необхідно позбутися від верхнього шару ґрунту і замінити його на новий. У найближчі п’ятнадцять днів не варто застосовувати ніякі добрива. Для поливу бажано використовувати тільки очищену або талу воду.
Дача. Сад. Город. У рівненських господинь уже підростає розсада
І ще однією, можливою, причиною такої проблеми може бути недостача калію. Зазвичай він зустрічається на кислих ґрунтах. В якості добрива підійде настій на основі деревної золи або на банановій шкірці.
- Зольний настій готується з окропу (один літр) і деревної золи (приблизно одна жменя). Золу заливають окропом і настоюють поки не охолоне до кімнатної температури. Для поливу беруть п’ять літрів води і додають в неї один літр настою.
- Інший настій готується з трьох літрів води і двох столових ложок бананового порошку (висушену шкірку бананів подрібнюють в порошок). Після настоювання протягом доби підгодівля готова до застосування.
Читайте також: Дача. Сад. Город. Як виростити огірки на балконі

Дача.Сад.Город. розсада, помідори, парець чилі, догляд за розсадою, підживлення грунту, хвороби на помідорах
Де в Рівному працюють підготовчі курси до вступу?

КЗВО «Рівненська медична академія» розпочала набір на підготовчі курси для вступників до Фахового медичного коледжу.
переглядів: 158
Топ-3 найсмачніших рецепти пасок: класика, з родзинками та шоколадна

Паска — традиційна великодня випічка та справжній символ свята. Вона втілює родинне тепло, домашній затишок та безмежну любов, яку кожна господиня вкладає в заміс тіста.
переглядів: 697
Зарядка, насадки, вага: що важливо перевірити перед покупкою ручного пилососа

Ви коли-небудь купували компактний пилосос, який виглядав ідеально в магазині, але розчарував вдома? Багато покупців звертають увагу лише на найочевидніші характеристики, як-от потужність всмоктування та ціну, ігноруючи нюанси, які можуть перетворити побутову техніку з помічника на головний біль. Особливо це стосується ручних пилососів, які мають специфічні вимоги через свою компактність і мобільність.
переглядів: 145
Укрзалізниця додала рейс Інтерсіті Київ-Луцьк на Великдень: потяг курсує через Рівне

Купувати квитки можна вже зараз в застосунку, на сайті та в квиткових касах вокзалів.
переглядів: 255
Смажена риба з ідеальною скоринкою: один інгредієнт, що змінює все

Риба — це не лише смачна, а й надзвичайно корисна частина збалансованого раціону. Її варто включати в меню регулярно, адже вона багата на білки, омега-3 жирні кислоти та інші цінні мікроелементи.
переглядів: 307