Гороскоп на 25 квітня: шукати позитив
29 місячна доба. Місяць у знаку Овна (четверта чверть, спадає). Сонце у знаку Тельця.
Чудово: підтримувати оптимістичний настрій; спілкуватися з близькими людьми, однодумцями; навіть у невдачах знаходити позитив.
Добре: займатися повсякденними, звичними й водночас цікавими справами; самостійно працювати, навчатися, займатися творчістю; наводити лад у паперах та шафах; звільнятися від зайвого та шкідливого.
Не рекомендується: планувати й починати нові проекти; нервувати, метушитись; сперечатися, сваритися, загострювати вже існуючі конфлікти; зациклюватися на минулих невдачах; вирішувати особисті та любовні стосунки.
Обережно! У декого можливі раптові зміни планів, зриви домовленостей, погіршення самопочуття.
ГОРОСКОП ЗА ВЧОРА
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Гороскоп на тиждень 24 - 30 квітня
Китайський гороскоп на 2017 рік Червоного Вогняного Півня
Гороскоп на 2017 рік для знаків зодіаку

життя, астрологічний прогноз, гороскоп, знаки зодіаку, 25 квітня
Уже легендарні рівненські писанки готують до зустрічі із рівнянами

Яскраві та оригінальні великі писанки, які щороку красуються на вулицях Рівного, уже почали готувати до виходу в люди.
переглядів: 210
Вербна неділя: яке значення цього свята

Саме сьогодні вшановують євангельську подію, про яку провістив пророк Захарія за пів тисячоліття до Різдва Христового. «Не бійся, дочко Сионська! Ось Цар твій гряде, сидячи на молодому ослі» (Ін. 12:15)
переглядів: 187
Захисниця з Рівненщини прагне після війни шукати зниклих безвісті

Молодший сержант Анастасія Шевчук, позивний «Відьмочка», – начальниця їдальні 60 батальйону 104-ї окремої бригади. У мирному житті – перукарка-модельєрка, сьогодні – військовослужбовиця, що стоїть на передовій тилової підтримки наших захисників.
переглядів: 196
"Було ніде голці впасти": рівняни вранці заполонили храми на Вербну неділю

Читачі повідомляють, що сьогодні, 13 квітня, у рівненських церквах було особливо людно.
переглядів: 240
Рівненські спортсмени вибороли медалі на відкритому Кубку Новояворівська з бочча

У Новояворівську Львівської області відбувся відкритий Кубок міста з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Змагання були присвячені четвертій річниці створення громадської організації «Бочча Новояворівськ» та зібрали 26 учасників із шести регіонів України.
переглядів: 225