Дача.Сад.Город. Висаджуємо помідори у відкритий грунт

Процедуру проводять наступним чином:
- для високих сортів помідорів відстань між кущами має становити до 60 см, і стільки ж між рядами, а для низькорослих: 40 і 50 см відповідно; Лунки роблять глибиною 25-30 см, заливають водою і дають повністю щоб вода пішла в землю;
Розсада помідорів - проблеми вирощування та догляду
- Готову розсаду виймають з ємностей і висаджують разом з земляною грудкою. Якщо кущ сильно витягнувся, на ньому зрізають нижню пару листя і заглиблюють стебло в лунку, але так щоб він не погнувся або зламався;
- Коріння засипають землею, додають трохи перепрілого гною і знову присипають;
Дача. Сад. Город. Чим краще удобрювати розсаду
- Потім утрамбовують руками і поливають: по 1-2 літри під кожен кущ. Відразу після посадки грядки слід накрити плівкою на 6-8 днів. За цей час рослини зміцніють і приживуться, полив поки не рекомендується. Після, укриття можна прибрати і полити розсаду.

Догляд за помідорами на грядці:
Кущі помідорів необхідно регулярно прополювати, підгортати і розпушувати грунт. Заздалегідь біля кожної рослини встановлюють кілочок. Для найвищих сортів висота опори повинна бути не менше 80 см. Використовувати рекомендується синтетичну нитку, яка не викликає гниття рослин.
Статті до теми:
Як доглядати за смородиною, щоб урожай був щедрим
Дача. Сад. Город. У рівненських господинь уже підростає розсада
Дача. Сад. Город. Вирощуємо редиску в теплиці

догляд за помідорами, висаджування в грунт, розсада, Дача.Сад.Город. помідори
Як зберегти свіжість хліба надовго

Свіжоспечений хліб із рум’яною скоринкою та ніжною, м’якою м’якушкою — справжня гастрономічна розкіш. Білий, житній чи зерновий — кожен має своїх поціновувачів. Та скільки разів ми стикалися з розчаруванням, коли вже наступного дня хліб ставав твердим і сухим?
переглядів: 358
П’ять простих налаштувань, які допоможуть смартфону працювати довше

Ми живемо в епоху, коли смартфон — не просто засіб зв’язку, а особистий помічник, навігатор, розважальний центр і навіть кишеньковий офіс.
переглядів: 361
Як розписати писанку: інструменти, техніка, орнамент

Розпис писанки — це не просто творчий процес. Це глибоке занурення у власне "я", спосіб осмислення світу і форма збереження культурної спадщини. Писанка — це не лише великодній символ, а живий код української нації, в якому переплітаються естетика, духовність і історична пам’ять.
переглядів: 356
Компенсація для роботодавців: як отримати підтримку за працевлаштування молоді

Роботодавці в Україні мають можливість отримати фінансову компенсацію за працевлаштування молодих фахівців. Про це повідомляє Державна служба зайнятості. Ініціатива спрямована на підтримку бізнесу та створення додаткових можливостей для молоді, яка лише починає свій професійний шлях.
переглядів: 396
Як перевірити масло вдома: кілька простих рецептів

Вершкове масло — постійний гість на кухні багатьох українських родин. Його цінують не лише за універсальність у приготуванні страв, а й за поживні властивості.
переглядів: 278