7 правил вдалого ранку для рівнян
1.Добрий ранок починається ввечері. Зібрати себе, мов пазл, легше тому, хто увечері чи заздалегідь подумає що хорошого принесе наступний день, які справи потрібно вирішити. Чудово, якщо у Вас буде можливість підготувати на ранок потрібні речі, що звільнить вранці трохи часу. І не важливо, на що він буде витрачений: на солодкий сон, на смачний, без поспіху сніданок або підбір одягу та аксесуарів.
Як побороти надмірну пітливість?
2. Повноцінний сон. Дуже важко радіти життю, якщо Ваш організм виснажився і не встиг відновити сили. Ця порада здається надто очевидною, але істини залишаються беззаперечними. Дорослим потрібно 7-8 годин сну, а не 4. Проте, дослухайтесь до свого тіла, живіть з ним в гармонії.
Як прокидатися бадьорою?
3.Будильник ‒ не ворог. Сигнал будильника не повинен дратувати, лунати в радіусі кількох вулиць. Поставте ритмічну мелодію, яка Вам подобається. Якщо любите класику ‒ це ідеальний варіант.
4. Заряд енергії. Робіть, те що Вас бадьорить! Як не можливо з похмурим обличчям слухати рок-н-ролл, так і вкрай важко не прокинутися після контрастного душу.
5. Секретні прийоми. Спробуйте після пробудження помасажувати мочки вух і пушечки пальців. Впливайте, на точки свого організму! Лежачи в ліжку потягніться а потім зробіть легку зарядку.
6.Допоможе чудо-техніка. Для тих, хто може проігнорувати не лише будильник, а й сирену винайшли безліч гаджетів. Тепер будильник може літати, їздити по кімнаті, вмовляти відгадати головоломку чи підсмажити бекон. Такий пристрій не дозволить проспати важливу зустріч.
Поради рівнянкам: Як розбудити свій мозок зранку і зарядитись енергією на весь день [+ПОРАДИ]
7. Режим. Привчіть себе засинати і прокидатися в один і той же час, не наїдатися перед сном. Ваш мозок запам’ятовує цей розпорядок. Завдяки цьому Ви почуватиметесь добре, незалежно від того, це ‒ ранок понеділка,чи суботи. Бадьорий ранок задає тон усьому дню, завдяки якому Ви готові до нових звершень. Дотримуйтесь наших порад і прокидайтеся з усмішкою
Джерело: zhyvyaktyvno.org
життя, 7 правил, вдалий ранок, склянка води, режим дня, сон, як пробудитись, похмілля, здоровий спосіб життя
Запрошення донорам: долучайтеся до здачі крові 1 лютого
Рівненський обласний центр служби крові запрошує всіх небайдужих жителів міста стати донорами та допомогти рятувати життя.
переглядів: 248
2 лютого – Стрітення Господнє: що символізує це свято
Стрітення символізує початок кінця холодної зими і є останнім великим християнським святом перед Великоднім постом.
переглядів: 550
Реформа МСЕКів: до чого готуватися мешканцям Рівненщини?
Минулий, 2024-й, завершувався перемінами у медичній сфері, адже в Україні серйозно взялися за медико-соціальні експертні комісії, які встановлювали групу інвалідності. Тепер в Україні має бути усе інакше – представники державної системи анонсують усе нові і нові зміни.
переглядів: 252
Тариф на електроенергію, пенсії та військовий облік: що зміниться в лютому 2025
З 1 лютого 2025 року в Україні набирає чинності низка змін у фінансовій, соціальній, військовій та економічній сферах. Громадян очікують нові правила банківських переказів, зміни у штрафах для військовозобов’язаних, оновлення тарифів на електроенергію, новий податок на авто та коригування пенсійних виплат.
переглядів: 273
Як написати якісну наукову статтю: рекомендації фахівців
31 січня у онлайн режимі Науково-дослідним інститутом публічного права організовано та проведено міжнародний науково-практичний семінар: «Підготовка наукових публікацій здобувачами освітньо-наукового рівня (доктор філософії): актуальні питання сьогодення.
переглядів: 273