Продукти харчування: як вберегтися від отруєнь влітку
Продукти, які не варто їсти натщесерце
Фрукти. Літо - сезон фруктів. Але, на жаль, у продажу нерідко виявляються фрукти і ягоди, які можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю. Звичайно, важливо відмовитися від зіпсованих та немитих фруктів, але набагато складніше розпізнати продукт, нашпигований нітратами. Будьте уважні, іноді краще дочекатися сезону і не поспішати з дегустацією імпортованих фруктів.

М'ясо та риба. Тут усе просто. Висока температура сприяє швидкому розмноженню бактерій у цих продуктах. Зокрема, варто відмовитися від свинини, адже вона найбільш схильна до цього. Деякі види риби - зокрема, осетрові - стають смертельно отруйними, якщо відразу після улову вони не були оброблені за технологією. Точніше - якщо у них не був вирізаний хребет зі спинним мозком. Саме він є найнебезпечнішою частиною риби, в якій швидко розмножуються бактерії, здатні призвести до важкого отруєння.
Продуктів харчування на Рівненщині стало більше
Суші. Точніше - суші і сашимі, а також інші страви, до складу яких входить сира або слабосолена риба і морепродукти. Суші - це так звана «ранкова їжа», яку подають з 6 ранку до 15 годин дня, протягом декількох годин після того, як риба була спіймана. Це означає, що риба, яка зберігалася довше доби, не може бути безпечною. На жаль, в Україні для суші «з сирою рибою» використовується все, що завгодно, адже свіжої морської риби нам взяти ніде. Вихід із ситуації простий: замовляти вегетаріанські суші і роли, вони значно безпечніше.

5 продуктів, що зберігають здоров'я вашої шкіри
Молочні продукти. Цей тип продукції потребує зберігання лише в холодильнику. Не хочете отримати харчове отруєння – відправляйте молоко та іншу продукцію в холодильник одразу після того, як прийдете додому з магазину. Перевіряйте свіжість "молочки" особливо уважно, якщо маєте намір приготувати страву для дитини.
За матеріалами ТВІ

зіпсовані продукти, раціон, продукти харчування, відпочинок, Рівне, закусочні, вулична їжа, споживач
Як правильно заготовити липовий цвіт і скільки на цьому можна заробити у Рівному

На Рівненщині закінчується сезон цвітіння липи. Липовий цвіт використовують у народній медицині, чаї з нього вважають дієвими при застудах, запаленнях і для зміцнення імунітету. А ще — це сезонна можливість заробітку для тих, хто вміє працювати з природними дарами.
переглядів: 30
Його слова стали листівками: у «молодіжці» збирають кошти до роковин Костянтина Юзвюка

У Рівненській обласній бібліотеці для молоді триває благодійна ініціатива, присвячена пам’яті загиблого воїна, активіста й зоозахисника Костянтина Юзвюка. До річниці його смерті у бібліотеці започаткували збір коштів на FPV-дрони, а на знак вдячності кожному донору пропонують унікальні пам’ятні листівки з його текстами.
переглядів: 25
Рівненський хор здобув Гран-прі на конкурсі «Rising Stars»

Яскравою нотою завершив творчий рік естрадний хор «Фантазія» з Рівного. Колектив нещодавно побував у Кам’янець-Подільському, де взяв участь у вокальному конкурсі «Rising Stars» — і повернувся з перемогами, які говорять самі за себе.
переглядів: 65
Курс валют 11 липня: долар і євро знову зростають

Станом на ранок 11 липня 2025 року вартість долара в українських банках коливається в межах 41,50–42,01 грн, продовжуючи тенденцію до поступового зростання. Курс Національного банку України встановлено на рівні 41,823 грн/долар, що на 5 копійок вище, ніж попереднього банківського дня.
переглядів: 158
Кого сьогодні вітати: свята, події та іменини 11 липня

Сьогоднішній день має як офіційні, так і неофіційні відзначення. В Україні 11 липня згадують трагічні історичні події, відзначають міжнародний день, а також вітають іменинників.
переглядів: 205