10.10.2017, 18:37

БК «Рівне» почав сезон у Вищій лізі з двох упевнених перемог [+Відео]

Минулими вихідними, 7 та 8 жовтня, у рівненському спорткомплексі ДЮСШ №4 відбувся перший тур Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу. В стартовому домашньому матчі БК «Рівне» двічі обіграв команду з Дніпра - КПЗО «ДОС ДЮСШ-ДОР».
Рівненські баскетболісти двічі обігрували суперника з однаковим рахунком 83:56. У першій зустрічі господарі виграли першу чверть 19:17, поступилися у другій 15:20 та переконливо виграли дві наступні 24:10 і 25:9. Найбільше очок в першій грі набрав Василь Федорчук – 21, він же зробив і найбільше підборів – 11, кращим за результативними передачами став Дмитро Тимощук - 5.

Другий поєдинок відбувся за схожим сценарієм – перемога в першій чверті 22:13, поразка у другій 17:18 та упевнені виграші двох заключних відрізків матчу 28:14 і 18:11. Найбільше очок у другій грі набрав Назарій Кісільчук – 20, найбільше підборів здійснив Анатолій Дубнюк – 8, він же став кращим за результативними передачами - 5.

Сергій Ліщук пообіцяв відродити у Рівному баскетбольний клуб

Президентом нового баскетбольного клубу «Рівне» став Сергій Ліщук

А перша гра сезону у вітчизняній Вищій лізі відбулася в столичному СК «Меридіан», де новостворений «Київ-Баскет» складав іспит чинному чемпіону з Івано-Франківська. У цій парі досвід переконливо взяв гору над молодістю: «Говерла» двічі перемогла. Втім господарі чинили гідний опір. Перемогти гостям допомогли дабл-дабли Орленка.

Прогнозовано цікавими вийшли матчі в Кропивницькому. Миколаївський «НІКО-БАСКЕТ» зіпсував господарям настрій двома перемогами, позначивши високий рівень амбіцій на сезон. У першому надрезультативному поєдинку гості лише в овертаймі вирвали перемогу. У переможців особливо відзначилися Горобченко (23 очки) та Гуменюк (14 очок + 13 підбирань). У другому поєдинку Гуменюк знову зробив дабл-дабл (12+12).

Успішно почав сезон Маріуполь, який вдома двічі переміг другу команду Дніпра.

Золотой Век (Кропивницький) – НІКО-БАСКЕТ (Миколаїв) – 76:86

Крім того, минулими вихідними відіграв два матчі у Херсоні і жіночий склад БК "Рівне".

У першому матчі 7 жовтня рівнянки впевнено перемогли "Таврійську зірку" 53:74 (17 – 17, 9 – 22, 10 – 20, 17 - 15). На другий день, 8 жовтня, рівненський клуб також здобув перемогу з рахунком 72:85 (21 – 17, 12 – 29, 10 – 17, 29 - 22).

Наразі БК "Рівне" посідає третє місце в турнірній таблиці із 5 очками. Наступний матч рівнянки проведуть теж на виїзді 14 жовтня у Бердянську.